Пауерліфтери Львівщини здобули золото та срібло ЧЄ

09 травня 18:09
Переглядів: 157
пауерліфтинг

Другий день чемпіонату Європи з пауерліфтингу приніс ще дві нагороди для спортсменів із Львівщини, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Спершу на поміст у чеському місті Плзень вийшла майстер спорту України, львів’янка Юля Чикаліна. Вона змагалася у ваговій категорії до 57 кг. У присіданнях зі штангою нашій спортсменці підкорилась вага 152,5 кг, у жимі лежачи 95 кг, а у тязі становій – 180 кг. Таким чином, в активі львів'янки: мала срібна нагорода у жимі лежачи, мала золота медаль у тязі становій та срібло у сумі триборства.

Зауважимо, що Юля Чикаліна боролася не лише зі суперницями, а й з отриманою напередодні травмою. Проте у напруженій боротьбі спортсменка виборола друге місце чемпіонату, а також й омріяне звання майстра спорту міжнародного класу.

За словами тренерів, цей день назавжди увійде в історію розвитку Львівського пауерліфтингу. Адже приніс ще одну перемогу.

У цей день Віктор Гладкий у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів виборов у напруженій та важкій боротьбі титул чемпіона Європи серед юніорів. Зокрема, у присіданнях зі штангою йому підкорилась вага 305 кг, у жимі лежачи - 222,5 кг та у тязі становій – 292,5 кг. Сума триборства спортсмена склала 820 кг, що перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу. В активі Віктора Гладкого: мала срібна нагорода у присіданнях, мала срібна медаль у жимі лежачи, мала золота нагорода у тязі становій та золото у сумі триборства. 

Нагадаємо, 6 - 9 травня, у місті Плзень (Чехія) відбувається чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. Зокрема, у перший день чемпіонату, срібним призером у ваговій категорії до 59 кг серед юнаків став студент першого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Богдан Фітель.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: