Павло Коростильов - кращий спортсмен Львівщини

28 грудня 13:14
Переглядів: 770
Користильов

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у львівській області  визначило кращим спортсменом Львівщини за підсумками грудня 2012 року учня 9 класу (!) Львівського училища фізичної культури, майстра спорту з кульової стрільби Павла Коростильова.

 Це визнання - за результат Павла Коростильова, показаний на найпрестижнішому міжнародному турнірі «Гран Прі Белграда» зі стрільби з пневматичної зброї, участь в якому 14-16 грудня 2012 року взяли понад 250 спортсменів з 12 країн Європи.

 Представник армійського спорту Львівщини у вправі ПП-3 з пневматичного пістолета настріляв 582 очки, здобувши ІІІ місце серед елітних спортсменів, поступившись лише одним очком переможцю змагань, п’ятому лауреату Ігор ХХХ Олімпіади у цій вправі, українцю Олегу Омельчуку, та залишивши позаду себе Олімпійського чемпіона Пекіна Олександра Петріва (5 місце – 580 очок). У категорії юніорів (залік проводився паралельно) Павло став кращим, випередивши срібного призера хорвата Даміра Хегедіса відразу на 17 очок.

 Тренерами талановитого спортсмена, 1997 р.н., є його батьки - Заслужені тренери України Валентина Коростильова та Сергій Коростильов. Його сестра - Юлія Коростильова – майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор 2004 року, член національної збірної команди України, неодноразова переможниця та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з кульової стрільби.

 Найближчим часом Павло та його тренери отримають почесну відзнаку відділення НОК України у Львівській області та грошову винагороду. Залишається побажати Павлові Коростильову життєвих успіхів та подальшого спортивного зростання!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: