Павло Коростильов на авторитети не зважає

05 листопада 12:43
Переглядів: 232
Павло Коростильов
У м.Львові на стрільбищі СКА 25-30 жовтня 2013р. пройшов чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї.
 
У стрільбі з пістолета чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. У фіналі вправи ПП-3 (60 пострілів на 10м) Павло не залишив жодних шансів ні досвідченому Івану Рибовалову з Криму, ні п’ятому лауреату Лондонської олімпіади Олегу Омельчуку з Рівного, ні львів’янину, олімпійському чемпіону ПекінаОлександру Петріву.
 
Поступово відновлює форму сестра Павла Юлія (вип. 2004р.). У особистій стрільбі у вправі ПП-2 Юля замкнула фінальну вісімку, а от у командній стрільбі задавала тон і вивела збірну Львівщини на другу сходинку п’єдесталу пошани. Асистували Юлії Ольга Болонна(вип. 2000р.) та Марта Бойчук (вип. 2006р.). Подвійну перемогу у цьому виді змагань, як і очікувалось, здобула олімпійська чемпіонкаОлена Костевич (м.Чернігів).
 
Серед гвинтівочників перемогу святкували дніпропетровчанкаОльга Голубченко та кримчанин Сергій Каспер. Вихованка ЛУФКТетяна Галкіна (вип. 2006р.) у особистій першості замкнула фінальну вісімку, а от у командних змаганнях разом з досвідченоюЛесею Леськів та Юлією Чулик (вип. ЛУФК 1995р.) дала справжній бій збірній Дніпропетровської обл. на чолі з її лідеромГолубченко. Обидві команди набрали одинакову кількість очок – по 1186, за додатковими показниками чемпіонами України стали львів’янки!
 
Львівські чоловіки були менш успішними. У особистій першостіОлег Царьков (вип. 2008р.) четвертий, Олександр Галкін (вип. 2009р.) – шостий. І у команді львів’яни до медалей недотягнули – вони четверті.
 
У стрільбі по рухомій мішені збірна команда Львівської обл., укомплектована вихованцями училища, ще юніорами Ігорем Кізимою (11кл.), Ігорем Павлишиним (І курс) та Владленом Онопко (вип. 2013р.) посіла ІІІ місце. У особистій першості бронзова нагорода дісталася ще одному вихованцю ЛУФК Леву Запотічному(вип. 2009р.), який сьогодні виступає за Івано-Франківську обл. Ігор Кізима тут шостий.
 
Серед жінок збірна Львівщини третя. У складі львівської команди виступала цьогорічна випускниця училища Надія Дєньгіна.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: