Павло КУЧЕРОВ: "Дніпро" забив два голи. По цьому він переміг. По моментах ні"

30 жовтня 22:46
Переглядів: 94
Default Image

Павло КУЧЕРОВ,
в.о. головного тренера «Карпат»


– Враження непогані – це що гри стосується. По результату враження, звісно, погані. Все ж треба відзначити, що команда старалася до кінця і приклали максимум зусиль, щоб виграти. Ми пропустили швидкий гол, натомість не реалізували 4-5 хороших моментів, які були в обох таймах. Коли ми почали грати в більшості, то також створювали моменти, біля штрафного «Дніпра» було досить небезпечно. Але коли рахунок став 0:2, то всі наші намагання перекреслилися. Але команда грала, це дає нам надію на те, що хороші результати прийдуть.

– Чому не вдавалося забити?
– Насамперед, у нас були кадрові проблеми. Тому ми були змушені робити певні перестановки. Федецький сьогодні грав атакувального хавбека. Все-таки, десь це себе виправдало. Він взяв участь у кількох моментах, коли ми могли забивати. Але десь далися взнаки його навики захисника. Потім ми втратили Зеньова, довелося його змінювати. Ну і десь нам забракло везіння, десь майстерності. Може, якби була інша атака, то ми могли б забити і мати інший результат. А так – ми більше контролювали м’яча та територію. А нам забили після прострілу та зі штрафного. Крім цього в «Дніпра» не було моментів...

– Чому ви поставили Федецького в напад?
– Ми зважили всі можливості. Артем може створити, може повести за собою команду. Ми знали, що у нього є хороші фізичні дані, він може пресингу вати, тиснути на суперника. Тому у захисті грав Гірський, і, як на мене, провів хороший матч. Шкода, що він заробив штрафний, з якого нам забили.

– Що з Зеньовим?
– Я ще не говорив з лікарями, не знаю.

– В другому таймі було менше гостроти, аніж в першому...
– Інші люди попереду були. Не грав Лукас, Зеньов. Вийшов на поле Пачеко, йому також треба практика. Я думаю, що ми не змогли вийти на гру в тому складі, у якому хотіли і так само не змогли її дограти. Це десь і вплинуло на гостроту. Треба було трохи холоднокровніше з м’ячем працювати. Ось цього і забракло для прийняття правильних рішень.

– Ви розраховуєте на Крістобаля?
– Ми розраховуємо на всіх гравців, які є в клубі. Але треба зважати на їхню форму та на конкуренцію. Не грав Лукас, а Пачеко за дубль непогано провів матч, гол забив. Тому ми вирішили дати йому шанс. Шанс є в усіх. Треба тільки працювати і доказувати.

– Проаналізуйте перший гол...
– Кулаков обіграв нашого Борху, виконав подачу в штрафний, де не прикрили Калініча. От він і замкнув подачу. Треба було строгіше зіграти з Кулаковим і щільніше з Калінічем.

– Чому ви випустили Озарківа, команда ж програвала...
– Озарків мав зіграти в центрі поля, замінити втомленого Худоб’яка. Голодюк перемістився під Кузнецова. Як на мене, то Озарків непогано зіграв. Він не втрачав м’яча, не хвилювався. Треба давати шанс. Він впорався, маємо дебют перспективного українського гравця. Можемо на нього розраховувати.

– Здалося, що під час вилучення, ви щось підказали арбітру...
– Справді, бо як мені здалося, то спершу він не звернув на це увагу. Я думаю, що маю право підказати судді. От він і дав супернику другу жовту картку. Це ж відомо – якщо гравець знімає майку в межах поля, то отримує попередження. Я просто пам’ятав, що в нього вже була жовта. Коли Інкум зняв блакитну футболку, то в нього була чорна майка. Оцей контраст мені і підказав.

– У вас вже була нічия, перемога і поразка. Який матч для вас видався найемоційнішим?
– Проти «Металіста». Це був важливий матч, кубковий. У випадку перемоги у нас була б перспектива. Адже чвертьфінали гратимуться навесні, за цей час багато чого можна змінити, краще підготувати команду. До того ж це була для мене перша гра вдома, при рідних трибунах. Поразка перекреслювала всі шанси. Це в чемпіонаті щось можна виправити, у Кубку ні. Але у будь-якому випадку, я на кожну гру готуюся. Віддача гравців для мене важлива. Те, що після голу ми не опустили голови і намагалися зіграти внічию чи виграти – дуже важливо. Якщо наші гравці будуть так само віддаватися, то все вийде. На наступні ігри буде більше фарту.

– Хуанде Рамос сказав, що «Дніпро» переміг заслужено. Погоджуєтеся?
– «Дніпро» забив два голи. По цьому він переміг. По моментах ні. Територіальна перевага також була на нашому боці, але забракло майстерності, щоб цим скористатися. Тому по грі не справедливо, а по результату – справедливо.

– Чи є вина Тлумака у другому пропущеному голі?
– Треба ще повтор подивитися – як сильно пробив Кравченко і як далеко від м’яча був воротар. Зараз я можу сказати тільки те, що суперник добре пробив в кут, на виконання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: