Павло Пашаєв: "Карпати" винні мені зарплату за два місяці"

09 жовтня 12:24
Переглядів: 184
Пашаєв

Захисник запорізького "Металурга" Павло Пашаєв повідомив, що львівські "Карпати" досі повинні йому зарплату за два місяці.

- Чи правда, що у "Карпат" є заборгованість по виплаті заробітної плати перед Вами?

- Так, ця інформація відповідає дійсності. У "Карпат" переді мною заборгованість по виплаті заробітної плати за два місяці - квітень і травень 2014 року.

- Недавно генеральний директор львівського клубу Ігор Дедишин за допомогою ЗМІ заявив в "Карпатах" немає заборгованостей перед футболістами, і працює чітка система оплати праці. Виходить, що функціонер "Карпат" дезінформує громадськість?

- Я не буду коментувати заяви Ігоря Дедишина в пресі. У "Карпат" є заборгованість переді мною, і це факт.

- Які Ваші подальші дії відносного цієї проблеми? Збираєтеся звертатися до органів футбольного правосуддя?

- Не хотілося б доводити справу до суду. Вважаю, що в будь-якому випадку все можна вирішити без скадалов і конфліктів. Протягом останніх чотирьох місяців генеральний директор "Карпат" в телефонному режимі запевняє мене, що "Карпати" незабаром розплатяться зі мною грошима, які я, до слова, заробив чесною працею. Прикро, що чотири місяці мене тільки незаслужено годують "сніданками". Я готовий чекати близько місяця. Якщо нічого не зміниться, я готовий йти до суду і повертати свої гроші за допомогою офіційного рішення органів футбольного правосуддя.

- Скажіть, чи відомі Вам факти інших заборгованостей заробітних плат керівництва "Карпат" перед гравцями львівської команди? Ходять чутки про те, що в подібній ситуації перебувають колишні гравці клубу Дмитро Льопа, Олександр Гладкий, Євген Бохашвілі та Младен Бартулович?

- Так, я спілкуюся з хлопцями. Знаю, що у "Карпат" є заборгованості перед ними. Але я не в курсі, чи вирішене вже це питання чи ні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: