Павло Піскарьов: "Будемо старатись вибороти золоті медалі"

24 грудня 12:59
Переглядів: 135
Павло Піскарьов

Головний тренер Павло Піскарьов поділився враженнями від виступів у Вищій лізі.

Чи готова команда для вирішення чемпіонських завдань? Чи сприяє цьому рівень цьогорічної Вищої ліги?

- Мені важко порівнювати. Ми давно не брали участі у чемпіонаті Вищої ліги, то ж не можу сказати, який він був торік. Але судячи з того, що бачу зараз - рівень виріс. Минулого року я побачив буквально одну гру - "Львівська Політехніка" - "Тернопіль-ТНЕУ". Львів торік був передостаннім, а зараз у них набагато сильніша команда. 

У попередньому турі ми грали в Рівному, програвали у третій чверті 5 очок. І хоча тоді виграли небагато, а наступного дня мали відрив у більше 20 очок, але знову ж таки - і гравці цікаві, і команди, а відтак і чемпіонат. Непередбачуваність у матчах присутня, а це робить чемпіонат цікавим для глядачів і, сподіваюся, привабливим для спонсорів.

- На чому базуються ваші успішні виступи? Заклали фундамент на передсезонних зборах чи вдала комплектація?

- Перш за все - комплектація. У нас чудовий колектив. У нас зібралися люди, які хочуть грати, вигравати, перемагати.

- На кого можете покластися, хто є лідерами роздягальні?

- У цьому сезоні у нас настільки збалансована команда, що кожний гравець може бути лідером. Бути саме лідером у кожній конкретній грі в цій команді дуже важко. У кожній грі у нас новий лідер, скажемо так. Атмосфера у роздягальні також чудова, у нас є лідери, більш досвічені гравці - це Роман Гуменюк, Андрій Калашніков справляється зі своїм завданням капітана.

- У планах на сезон – утримати лідерство?

- Звичайно, будемо старатися виграти якомога більше ігор і вибороти золоті медалі у Вищій лізі.

- А далі?

- А далі, якщо усе буде гаразд, увійдемо до складу учасників Суперліги з першого місця. За спортивним принципом.

- Ви знаєте вимоги до інфраструктури у Суперлізі. Вас зараз усе влаштовує?

- У нас досить непоганий зал. Команди, що приїздять на ігри, задоволені прийомом, умовами, у яких граємо. Ми минулого року грали у Суперлізі, трошки поїздили, подивилися. У принципі, зали гарні є тільки у Дніпрі, у Южному, безперечно, і у Києві. Але, знову ж таки, там - холодний зал, як би там не було.

- У вас?

- У нас тепло. Це засвідчують і суперники, і глядачі. До того ж, якщо говорити про паркет, то він у нас один з найкращих. Хімік тільки конкурент, Дніпро, той самий Палац спорту. Ще у Харкові є хороший зал, але у ньому ніхто не грає. Я був там колись на матчі усіх зірок багато років тому, мені дуже сподобалося. Але більше з баскетболістів там ніхто не грає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: