Павло Піскарьов: "В матчі з "Хіміком-2" будемо налаштовуватись тільки на перемогу"

21 листопада 20:29
Переглядів: 168
Павло Піскарьов

Головний тренер БК «Говерла» прокоментував розгром своєю командою  КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» з рахунком 92:32 та поділився очікуваннями від наступного матчу команди.

- Ми беззаперечно виграли всі четверті. Це в нас була четверта гра за  п’ять днів. У нас був дуже важкий переїзд з Тернополя до дому, через важку дорогу.  Принципі хлопці справились. Головна задача в двох домашніх іграх була не втратити концентрацію, не розслаблятись. Хоча ми вчора (у першому матчі – прим. ГС) досить в’яло починали гру. Сьогодні ми краще зіграли в захисті. В першу чергу робився акцент на цьому, бо напад нас мало цікавив. З чим ми впорались, бо дати забити команді тільки 32 очки це хороший показник. Відпочиваємо один день і починаємо підготовку до домашніх матчів з «Хіміком-2».

В матчі з «Хіміком-2» будемо налаштовуватись тільки на перемогу і як змога краще готуватись до цього матчу.  Я думаю, що це один з претендентів на медалі, як в нашій групі так  взагалі у Вищій лізі. Ще є пару досить цікавих команд у іншій підгрупі, але «Хімік-2» завжди є учасником фіналів. Вони не перший рік виступають у Вищій лізі, а минулого року грали у фіналі чотирьох. Думаю, що й цього року вони покажуть не гірший результат ніж минулого. Команда молода, біжуча, швидка, агресивна. Молоді хлопці і їм є що доказувати, вони хочуть потрапити в основну команду. Тому гра з ними буде досить цікава.

Нагадаємо, що у восьми матчах «ведмеді» здобули сім перемог і знаходяться на першому місці. Матчі з «Хіміком-2» відбудуться в Манежі КФВ 26 та 27 листопада. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: