Передматчеві автографи від Шведа та Шевченка

30 березня 11:00
Переглядів: 172
карпати

Тижнева пауза на поєдинки збірних завершилась, тож найближчими вихідними до Львова знову повернеться футбол. Доброю традицією перед домашніми матчами «зелено-білих» стало проведення автограф-сесії, а її новими гостями цього разу були Мар’ян Швед та Олексій Шевченко.

У команді кожен знає про позитивну, теплу атмосферу на зустрічах із вболівальниками, тож ще перебуваючи у Шеффілді, в складі молодіжної збірної України, Мар’ян Швед із задоволенням погодився на пропозицію вкотре зустрітися із прихильниками. Із ще більшим азартом давав згоду і Олексій Шевченко, для якого подібні дійства – щось справді нове та досі незнайоме. Як пізніше зізнався карпатівський кіпер, таке спілкування із вболівальниками допомогло йому по-справжньому відчути себе «левом», тож тепер залишились справи за перемогами. Олексій наголосив, що він, як і всі у команді налаштовані серйозно.

Сором’язливість фанів зникла після особливого привітання із словами «Слава Україні!», а після нього до футболістів «посипалась» купа запитань. Зокрема, після питання «Що привіз би Швед із Іспанії до Львова?», Мар’ян не довго думаючи сказав, що прихопив би в столицю Галичини тамтешні дороги. Його відповідь вмить розсмішила чисельну публіку, що зібралась у «Фанаті». Олексій Шевченко теж зумів повеселити вболівальників та зізнався, що однією із багатослівної настановчої промови Юрія Вернидуба перед матчем проти «Манчестер Юнайтед» була фраза «не осоромитись». До слова, тоді Шевченко був футболістом «Зорі» та захищав ворота луганців на «Олд Траффорді» в Манчестері. Кілька питань добре запам’ятались футболістам, тож вони вручили їхнім авторам квиточки на гру з «Чорноморцем».

Традиційно, на кожному карпатівському заході не обходиться без водички «Сила Карпат» від vivi, яка допомагала футболістам невтомно роздавати автографи та робити десятки селфі із вболівальниками «зелено-білих». Наприкінці, спільне фото із фанатами, які провели вечір у компанії гравців «зелено-білих» та найкращі побажання від них на найближчий матч з «Чорноморцем».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: