Перша ліга Львівщини: результати матчів 3 туру

06 травня 17:37
Переглядів: 261
футбол

Група "А"

3 тур

03 травня - неділя

"Сокіл" Золочів - ФСК "Яворів"2:0

Стадіон "Сокіл" м. Золочів. 1000 глядачів

Арбітр: Роман Блавацький

Асистенти арбітра: Василь Файда, Михайло Савка

Делегат ФФЛ: Віталій Пономарьов

Голи: 1:0 - Фамуляк Григорій, 2; 2:0 - Кукуруза Андрій, 50

"Сокіл" Золочів: Юрченко Володимир; Собчинський Ігор; Пилип`як Андрій; Данчук Віталій; Фрейнак Артур; Винар Дмитро (Карабін Ігор, 29); Бей Мар`ян; Анджейко Володимир; Кукуруза Андрій; Данчук Денис (Дроздовський Андрій, 80); Фамуляк Григорій

Запасні: Кравець Назарій; Дацків Володимир; Боднар Віталій; Борсук Володимир; Гаврас Володимир

ФСК "Яворів": Кархут Ігор; Федор Іван; Бубісь Іван; Герелей Тарас; Дец Володимир (Демченко Ігор, 87); Візниця Микола (Макаров Віталій, 67); Худоба Руслан; Міньків Назар (Кіт Василь, 46); Шпитак Андрій; Наконечний Андрій; Щудлюк Назарій

Попередження: Фрейнак Артур, 31; Дец Володимир, 38; Федор Іван, 67; Кархут Ігор, 78

Вилучення: Фрейнак Артур, 65 (2ЖК)

"Енергетик" Добротвір - "Рата" В.Мости 1:1

Стадіон "Енергетик" смт. Добротвір.

Арбітр: Олександр Кальонов

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Габор Вайда

Голи: 1:0 - Шишка Ігор, 6; 1:1 - Божик Олег, 30

"Енергетик" Добротвір: Дещиця Олег; Крупа Володимир; Малецький Михайло; Литвин Богдан; Демчук Михайло; Шишка Ігор; Андреєв Олександр; Легедза Олег; Костюк Нестор (Красовсьский Владислав, 78); Івах Андрій; Браташ Роман (Скіпчак Олег, 55)

Запасні: Дмитраш Юрій; Зуб Олег; Шмуль Володимир; Лотошинський Олег

СФК "Рата" Великі Мости: Яциків Тарас; Різник Олег; Квас Микола (Хилинський Павло, 55); Бабляк Олег; Ліра Володимир (Лебідь Іван, 80); Реклінський Ярослав; Дікарєв Орест; Кмита Роман; Пенцак Юрій (Лукач Андрій, 75); Божик Олег; Панас Ігор (Колдуба Юрій, 65)

Запасні: Пенцак Роман; Сулик Андрій; Хилинський Маркіян; Колдуба Віталій

Попередження: Пенцак Юрій, 18; Андреєв Олександр, 50; Шишка Ігор, 57; Івах Андрій, 80

 

"Шахтар" Червоноград - ФК "Добросин"5:1

Стадіон : "Шахтар" м. Червоноград

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Олександра Вдовіна

Делегат ФФЛ: Ігор Кульчицький

Голи: 0:1 - Мацюра Василь, 7; 1:1 - Парадінець Руслан, 11; 2:1 - Цьмух Михайло, 37; 3:1 - Просецький Ігор, 68; 4:1 - Позиняк Андрій, 76; 5:1 - Джерш Сергій, 78

"Шахтар" Червоноград: Кварцяний Денис; Васюта Роман; Сильвестр Павло (Коваль Юрій, 80); Жук Олег; Просецький Ігор (Галянт Олег, 71); Коваленко Олег; Цьмух Михайло; Парадінець Руслан (Найдишак Юрій, 78); Маркусь Володимир; Бреславець Сергій (Позиняк Андрій, 46); Джерш Сергій (Цьмух Андрій, 80)

Запасні: Торіков Віктор; Шайнюк Віталій

ФК "Добросин": Холод Руслан; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Мацюра Василь; Породько Сергій; Паска Тарас (Івасюк Сергій, 75); Галич Володимир; Маслюк Роман (Марушко Роман, 46); Кордоба Роман (Галич Роман, 55); Никодим Андрій; Когут Михайло

Запасні: Гель Андрій; Босий Андрій; Цюпка Андрій

 

СФК "Муроване" - "Гірник" Новояворівськ 1:1

Стадіон "Шкільний" смт. Муроване

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Андрій Онишків, Василь Притула

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - Коцовський Олег, 45+1; 1:1 - Чорний Олег, 65

СФК "Муроване": Думич Павло; Гатин-Лозинський Святослав; Феджора Андрій; Чорний Олег; Данилюк Олег; Бабій Мар`ян; Голуб Юрій; Каретін Андрій (Тиндик Олег, 79); Поріцький Ігор; Бідак Юрій; Шеремета Андрій (Луцишин Михайло, 76)

Запасні: Мосійчук Микола; Симир Андрій; Марко Ростислав; Сахаревич Іван

"Гірник" Новояворівськ: Михалевич Олександр; Мацько Андрій; Наумко Андрій; Кархут Михайло (Уваров Назар, 25); Музика Михайло; Дуб Юрій (Бутрак Тарас, 46); Желіско Андрій (Хомік Володимир, 90); Гришак Ростислав; Крив`як Василь (Русин Олег, 83); Коцовський Олег; Каракевич Роман

Запасний: Кунинець Богдан

Попередження: Музика Михайло, 55; Бутрак Тарас, 62; Бабій Мар`ян, 68; Каракевич Роман, 76; Коцовський Олег, 90+1

Група "Б"

3 тур

03 травня - неділя

ФК "Добромиль" - "Кохавинка"Гніздичів 2:0

Стадіон "Лафорт-Арена" Добромиль. 700 глядачів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистенти арбітра: Олег Дуцяк, Орест Дуцяк

Делегат ФФЛ: Василь Кобільник

Голи: 1:0 - Лапицький Дмитро - з пенальті, 72; 2:0 - Іваник Василь, 90

ФК "Добромиль": Костюк Павло; Жук Василь; Савків Володимир; Сташко Тарас (Натяга Ярослав, 62); Шурпета Максим; Лапицький Дмитро; Лакомський Володимир; Яцишин Назар (Іваник Василь, 81); Яджин Дмитро (Муль Микола, 90); Карвацький Віталій (Баран Юрій, 83); Середа Юрій (Шелик Микола, 90)

Запасний: Лацик Андрій

"Кохавинка" Гніздичів: Андріанов Олексій; Грисьо Богдан; Тиркус Богдан; Регусевич Тарас (Ланчак Василь, 65); Сенюра Тарас; Пущак Богдан; Радкевич Ростислав; Король Олег (Шутяк Олександр, 41); Кузишин Микола; Крехтяк Роман; Шуба Руслан (Мелешко Ростислав, 68)

Запасні: Крехтяк Андрій; Боднар Тарас

Попередження: Костюк Павло, 50

За матеріалами сайту Федерації футболу Львівської області

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити