Перше тренування "Карпат" на "Юності"

06 березня 11:38
Переглядів: 305
карпати

«Карпати» повернулись на «Юність»... Після чотирьох днів відпочинку команда знову зібралася коломийському стадіоні. Тренування, у вівторок, команда розпочала о 13-ій годині, а проводили його, як і прогнозувалось, на майданчику зі штучним покриттям. Загалом на тренуванні зібралось 16 футболістів. У складі команди не було кількох гравців, ще дехто, як, наприклад, Крохмалюк та Гаврилюк заліковують пошкодження.

Як і годиться, після активної розминки футболістів розбили на дві команди по 8 футболістів (зауважте, це на міні футбольному полі) та зіграли «двосторонку». Після дуже хорошого старту команда «Родевича-Сивки-Федорюка» суттєво вела в рахунку.  Та в підсумку «Олійник-Нестерук-Веретко» не тільки зрівняли рахунок, але й перемогли в два м’ячі. Завершилось тренування човниковим бігом.

Тепер у команди «Карпати» (Коломия) настає невеличка тренувальна пауза. Наступного разу футболісти зберуться на тій же «Юності» 14 березня на тренування. Початок його заплановано на 13 годину 30 хвилин.

Також стало відомо про дати та місце проведення другого тренувального збору команди. Розпочнеться збір 18 березня та триватиме до 25 числа включно. Місце проведення зборів команда не змінює і знову відправиться до Закарпатської області. Під час тренувального процесу заплановано провести чотири спаринги. Про команди суперників та дати буде повідомлено пізніше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: