Перші кроки у великий гандбол городенківчанки Тетяни Поляк

02 березня 10:09
Переглядів: 222
галичанка

В 1/8 фіналу «Кубка Виклику», що проводиться під егідою європейської федерації гандболу, своїм першим забитим м’ячем у своєму дебюті такого високого рангу, відзначилася вихована Городенківського гандболу Тетяна Поляк.

Наставник львівської «Галичанки» в домашньому поєдинку з командою «Амінтас Амінтау» перевіряв надійність своїх молодих виконавців, адже в гостях в Греції наші досвідчені гравчині переконливо перемогли з рахунком 26:11.

Забігаючи наперед, відверто скажу, що молодь повністю оправдала довіру Василя Козаря, та й своєю завзятістю, правда при підтримці більш досвідчених своїх подруг зробили рахунок 36:16! А ми, наставники городенківської гандбольної школи, можемо лише радуватися, що поруч з нашими майстринями високого класу робить свої перші кроки до своєї завітної мети у спорті і зовсім юна Таня, яка підвищує свою майстерність в Львівському державному училищі фізичної культури.

Десятикласниця милує нас та своїх нових наставників не лише успіхами в спорті, але й у навчанні, тягне, як в народі кажуть, на золоту медаль. Ну а на спортивній ниві, золотим медалям в дівчини вже мабуть і ліку немає. За її плечима ціла низка досягнень в спорті – триразова чемпіонка України на призи клубу «Стрімкий м’яч», переможниця дитячих міжнародних турнірів в Польщі, Румунії, Литві та на теренах нашої країни, чемпіонка спартакіади школярів та різних дитячо-юнацьких ігор України. Неодноразово в цих офіційних змаганнях мала ще й титули  кращого гравця, чи бомбардира.

В свій час це обдарування мріяли бачити в себе фахівці з Броварів, Ужгорода, Херсона, Києва та навіть і Румунії. Та вибір зроблено – тільки Львів, адже тут і наставники відмінні, та й у 90-тих, саме у місті Лева навчалася та захищала честь «Галичанки» мама, Люба Богданівна, яка сьогодні передає свій досвід городенківській малечі в ДЮСШ.

Наймолодша за віком в команді Суперліги гравчиня, сьогодні внесла свою частинку в перемогу українського клубу та його подальшу участь в ¼ європейського гандбольного « Кубка Виклику»…

А ми приєднуємося до побажань гравця національної збірної, нашої Тамари Смбатян, яка вела пряму трансляцію цього поєдинку на телеканалі ZIK – зійти своїй молодшій подрузі на найвищу сходинку світового гандболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: