"Перші кроки" відбулись у мікрорайоні "Центр" міста Тернополя

28 жовтня 18:19
Переглядів: 400
Перші кроки

Естафету змагань серед учнів четвертих класів «Перші кроки» у мікрорайону «Східний»,  де розпочались ці яскраві дитячі спротивні випробування, естафету перейняла Тернопільська загальноосвітня школа №3, де зібрались  школи, що відносяться до «Центру», щоб помірятись силами та поборотись за вихід до фінальних змагань. Тут виступали команди ТЗОШ № 18, ТЗОШ №13, ЗОШ №8, ТНВК ШПЛ №2, ТЗОШ №4, Тернопільської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука» і звичайно господарки змагань – Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Усі команди-учасниці, як завжди, сумлінно готувались до випробувань, адже «Перші кроки» у нашому місті проводяться вже багато років та стали традиційними та улюбленими серед четверокласників міста. Перший вид змагань – виконання цілим класом комплексу вправ ранкової зарядки під командуванням спеціально підготовленого хлопчика або дівчинки. Це вимагає неабиякої концентрації уваги, старанності, відповідальності. Такі необхідні дітям навички залишаться з ними на все життя та допоможуть слідкувати за своїм здоров’ям, підтримувати себе у хорошій спортивній формі.

А за зарядкою слідувала основна частина змагань: ще п’ять різноманітних естафет, що вимагають розвитку швидкісних якостей та спритності, - зокрема, «Біг змійкою», «Естафета зі скакалкою», влучності та техніки володіння м’ячем, як в естафетах «Баскетбол»  та «Ведення м’яча».

Результати випробувань виявились такими: перше місце у мікрорайоні «Центр» виборола команда Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (на фото), друге місце завоював колектив ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука», третє місце посіли учні Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13. Перші дві команди-призери потрапили до фінальних змагань, які відбудуться 5 листопада о 14 годині у спортивному залі третьої школи.

Організували змагання: Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Тернопільської міської ради та Тернопільським обласним відділенням НОК України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: