Перші враження новачків ФК "Львів"

07 вересня 15:16
Переглядів: 211
фк львів

У середу, 5 вересня, ФК «Львів» зібрався на перше тренування після двох вихідних, отриманих по завершенню матчу 7-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги із «Олександрією» (2:2).

Своїми першими враженнями від перебування у стані «синьо-золотих левів» поділилися новоспечені гравці клубу – Сергій Петров та Юрій Путраш.

Сергій Петров, нападник ФК «Львів»: ФК «Львів» – новий етап у моїй футбольній кар’єрі. Хочу показати високий рівень гри, для цього докладу максимум зусиль. Хочу, щоб команда вийшла в лігу Європи. Думаю, з такими хлопцями, як у «Львові», ми маємо дуже хороші шанси досягти цієї мети. Якщо я зможу допомогти команді, для мене це буде дуже великою заслугою. Буду на кожному тренуванні намагатися і доводити тренеру, що я гідний місця в основі.

Юрій Путраш, захисник ФК «Львів»: Перехід в ФК «Львів» для мене – це новий виклик у житті, нова перспектива і нові завдання. Перед командою стоять серйозні цілі, хочу допомогти колективу їх досягти. Хочу якомога більше грати за львівський клуб і бути корисним для команди. Я готовий до конкуренції, адже лише таким чином можна прогресувати як гравець. На тренуваннях буду по максимуму викладатися і доводити тренерському штабу, що вже зараз можу бути у нагоді.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: