Перші змагання з вуличного воркауту взяли на пробу львівські школярі

09 травня 19:54
Переглядів: 228
воркаут

Аби витягнути дітей з-за моніторів, у Львові 4 травня організували змагання з вуличного воркауту. Школярі від 8 до 14 років змагалися у відтисканні, підтягуваннях та вправах для пресу. А надихали їх до цього професіонали.

Цим спортом може займатися кожен і ці заняття не потребують фінансових витрат.

«Для початку потрібно бігати, підтягатися, а потім, коли буде цікавість і не буде страху, пробувати робити різні елементи – різні зв`язки, бити свої рекорди у підтягуванні з вагами, без ваг, на турніку та брусах», – пояснює воркаутер Віктор Романюк.

Цей рух з'явився у США. В Україні його поширив Денис Мінін. Напередодні змагань майстер-клас для дітей провели військові з Академії сухопутних військ, боксери та гімнасти Львівської політехніки.

«Я би теж так хотів робити, але треба багато займатися, багато тренуватися, щоби робити таке, як вони», – зізнається 11-річний Сергій.

Організувати змагання на вуличному майданчику у Львові вирішили після поширення серед дітей суїцидальних груп у соцмережах.

«Трішки відірвати їх від інтернету, бо всі погодяться. що це є проблема дитяча. Так само ініціатива розрахована на боротьбу з дитячим алкоголізмом, дитячою наркоманією», – пояснив координатор громадської ініціативи «Urban Stile» Денис Пилат.

Діти почали з відтискань, мінімальна кількість яких залежить від вікової категорії. Наймолодші повинні виконати вправи по 3 рази, найстарші – по 8. Та 9-річний Андрійко відразу підняв планку до 70-ти разів. І це для нього не межа.

«Бувало, що я 130 разів відтискався. У вівторок, четвер та суботу я займаюся карате. Понеділок і п`ятниця – танці, але там багато є напруги теж. Понеділок, середа і пятниця – футбол. Уже починаю обмотувати одинадцятикласників», – хвалиться Андрійко.

Це перші пробні змагання вуличного воркауту. Та вже через тиждень організатори проведуть масштабніший турнір на страдіоні «Сільмаш».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: