Першість Івано-Франківської області: анонс матчів неділі

08 червня 23:54
Переглядів: 364
футбол
Дві команди другої обласної ліги - "Сокіл" (Павлівка) та кутські "Карпати", яким вдалося ще не програвати в поточному сезоні завтра гратимуть на виїзді. "Сокіл" завітає до Побережжя, а "Карпати" відправляться до Заболотова. Також варто звернути увагу на протистояння в П'ядиках, де печеніжинські "Карпати" прийматимуть ФК "Турка". 

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 7 тур
"Північ"

"Карпати" Болехів - "Вихор" Ямниця 
"Енергія" Бурштин - ФК "Битків" 
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Сокіл" Павлівка
"Краснопіль" Солотвин - "Граніт" Тлумач
Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") - 5, Шайбан ("Сокіл" П), Стефанишин ("Краснопіль") і Щербина ("Граніт") - по 4, Торган і Т. Гриців ("Енергія") та Іваночко ("Сокіл" П) - по 3 голи.
Дискваліфіковані: Гетьман ("Енергія"), М. Іванюк (ФК "Битків"), Луцик ("Вихор").
 
"Південь"
"Нептун" Заболотів - "Карпати" Кути
"Карпати" Печеніжин - ФК "Турка" 
"Пробій" Городенка - "Прут" Делятин 
ФК "Обертин" - ФК "Гвіздець"
Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 7, Корнута ("Карпати" К) - 5, Шарморецький (ФК "Турка") - 4, Гавриш ("Пробій"), Топчевський ("Карпати" К) і Лилик ("Нептун") - по 3 голи.
Дискваліфікований: Дрогомирецький ("Карпати" П).
 
Як бачимо, в анонсованому турі на нас очікують два районні протистояння. До Побережжя за поповненням очкового запасу завітає павлівський "Сокіл". А печеніжинські "Карпати" в непростому протистоянні із новачком змагань та сусідом по турнірній таблиці - ФК "Турка", боротиметься за дуже важливі три очки.
В північній групі цікавим обіцяє бути протистояння в Бурштині, куди завітає ФК "Битків". Болехівські "Карпати", намагатимуться дещо покращити своє турнірне становище в грі із ямницьким "Вихором".
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: