Першим масовим дiйством на "Аренi Львiв" пiсля Євро-2012 стане конгрес єговістів

02 липня 10:05
Переглядів: 694
arena-lviv

Захiд триватиме аж три днi -- з 6 по 8 липня. Зараз його анонсують члени релiгiйної органiзацiї -- розносять листiвки по помешканнях львiв'ян з анонсованим заголовком "Чи хотiли б ви прокидатись кожного ранку щасливими й радiсними?".

На євростадiонi Свiдки Єгови мають намiр зiбрати до 15 тисяч осiб, представникiв релiгiйної органiзацiї з Львiвщини.

"Арену Львiв" ми вибрали тому, що це новий об'єкт, -- пояснив Степан Гнатiв, один з органiзаторiв заходу. -- По-друге, людям буде зручнiше, не треба брати зi собою парасолi -- тут повсюди велике накриття".

На стадіон Свiдки Єгови принесуть власне обладнання для пiдсилення звуку. Щоправда, досi не залагоджене питання з паркуванням автiвок. "Умови дуже зручнi, але ми все ж звернемось до мiськради, бо хочемо, щоби нам дозволили доїзд пiд саму "Арену Львiв", -- зауважив пан Гнатiв.

Договiр про проведення конгресу з релiгiйною органiзацiєю уклало державне пiдприємство "Дирекцiя з будiвництва об'єктiв до Євро-2012 у м. Львiв". Пан Гнатiв не захотiв називати суми, в яку обiйшлася оренда стадiону. Про грошi у телефоннiй розмовi з кореспондентом "Експресу" не розповiв й Олексiй Жуковiн, директор з експлуатацiї "Арени Львiв".

"Ця сума -- комерцiйна таємниця. У моєму ж розумiннi публiчна iнформацiя -- це те, що стосується державних коштiв", -- пояснив пан Жуковiн. Попри те, директор з експлуатацiї "Арени Львiв" пообiцяв назвати цифру письмово -- в офiцiйнiй вiдповiдi на запит.

Як виглядає, вартiсть проведення конгресу Свiдкiв Єгови дуже немала. Бо, як наголосив загадний директор з експлуатацiї "Арени Львiв", лише один матч "Карпат" на стадiонi коштував 160 тисяч гривень. А конгрес релiгiйної органiзацiї триватиме три днi, аж по шiсть годин щоразу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: