Петра Олійника вшанували футболом

14 лютого 20:29
Переглядів: 151
Default Image

У Червонограді, що на львівщині, відбувся футбольний матч, присвячений пам’яті Петра Олійника. У товариському поєдинку зійшлися ветерани червоноградського «Шахтаря» та львівських «Карпат».

У шахтарському краї Петра Михайловича па­м’ятають не лише як доброго мера, а й професійного гірника, спортсмена та людину, яка зробила для рідного міста чимало. На матч приїхали дружина та донька Петра Олійника, друзі та колеги, з якими він працював у Червонограді. «Людина живе стільки, скільки її пам’ятають. Ми будемо пам’ятати його завжди», - наголосив міський голова Червонограда Ігор Чудійович. Матч розпочали хвилиною мовчання.

Петро Олійник любив спорт. У 70-х роках виступав за футбольний клуб «Рочин»(Соснівка), у 90-х – за ветеранський клуб «Шахтар»(Червоноград). Завжди грав під 10 номером. Два роки тому востаннє виходив на футбольне поле… У 1999-2002 роках Петро Олійник був мером Червонограда, у 2002-2005-му - народним депутатом, у 2005-2008-му - головою Львівської обласної державної адміністрації. Помер 10 лютого 2011 р. в Австрії, де лікувався від важкої хвороби.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: