Петро Бадло: "Підготовку плануємо розпочати після Водохреща"

18 січня 21:00
Переглядів: 249
Бадло

Головний тренер футбольного клубу "Нива" Тернопіль Петро Бадло розповів, коли команда вийде з відпустки та коротко підбив підсумки минулого року.

— Петре Климентійовичу, уже позаду 2016-ий рік з якого почалося відродження футбольного клубу "Нива". Яким він був для вас особисто і для команди в цілому?

— Перш за все хотів би привітати усіх наших вболівальників з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажати всім міцного здоров'я, щастя та усього найкращого. Щодо минулого року, то можна відзначити чимало позитивних, так і негативних моментів. Головним досягненням став виграш Кубка області. За попередній рік ми переглянули чимало молодих футболістів з Тернопільщини, мали змогу оцінити їхній рівень. Тепер уже будемо будувати команду з огляду на конкретні завдання та з прицілом на Другу лігу.

— Коли слід очікувати виходу команди з відпустки?

— Підготовку плануємо розпочати після Водохреща, числа 20-го або на день-два пізніше. Як відомо, команда візьме участь у турнірі пам'яті Ернеста Юста на Львівщині. Для нас це прекрасна нагода отримувати ігрову практику у період підготовки та можливість продивитися потенційних новачків. Перші збори традиційно будуть втягуючі, працюватимемо над силою, фізикою. Також буде багато тактичної роботи. Будемо намагатися донести до всіх гравців, а перешочергово до новачків, вимоги тренерського штабу.

— Скільки зборів пройде "Нива" до початку другого кола аматорського чемпіонату?

— Плануємо провести три повноцінні збори. Перший збір точно відбудеться у Тернополі. А відносно наступних ми будемо вирішувати. Маємо проблему із тренувальними полями, адже їх у Тернополі фактично немає і проводити повноцінну підготовку нелегко. Тим більше, що погода не надто сприяє. Якщо над фізичними кондиціями на засніжених полях ще можна працювати. То втілити тактико-тактичні задуми на поганому полі неможливо.

— Яких кадрових змін слід чекати взимку?

— Зміни будуть однозначно. Не всі ті, хто захищав кольори клубу у 2016-му залишаться, але кістяк команди плануємо зберегти. Поки я не можу назвати конкретні прізвища тих хто команду покине. Також завчасно не хочу оголошувати імена потенційних новобранців.

— Знаю, що багатьох вболівальників найбільше цікавить питання: чи дійсно команда планує повернутися у професійний футбол у Другу лігу?

— Я уже неодноразово говорив, що головна мета "Ниви" — це повернення у професіонали, зокрема у Другу лігу. Цього завдання перед нами ніхто не відміняв, тож ми цілеспрямовано рухаємося до своєї мети. Клубом була подана відповідна заявка для участі у Другій лізі сезону 2017/18. Хочу запевнити усіх уболівальників, що уся необхідна робота для повернення на професійну арену клубом ведеться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: