Петро Димінський: "Ковєль в "Карпатах" грати не буде"

09 лютого 23:20
Переглядів: 703
димінський

Сьогодні львівські "Карпати" підписали контракт із  Лєанідом Ковєльом. 

Ось як на офіційному сайті "Карпат" згадують про карєру білоруса:

Лєанід Ковєль перейшов до «Карпат» у 2006 році з мінського «Динамо» і провів у футболці «левів» 30 матчів, забивши 12 м’ячів. Під час зимової перерви у січні 2008 року, не в останню чергу «завдяки» агентам футболіста, розгорівся скандал навколо переходу Ковєля до нині неіснуючого раменського «Сатурна». «Карпати», які уклали законний контракт з нападником раніше за росіян, вимагали повернення футболіста, однак цього не сталося. Зрештою, і ФІФА, і спортивний суд у Лозанні визнали правоту львівського клубу.

Все добре, жодної нотки образи. А ось в 2008 році все було по-іншому.Почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський тоді розповів про подальші кроки клубу щодо «Справи Ковєля»:

«Скажу відверто, рішення ФІФА для мене було прогнозованим, адже клуб прискіпливо ставиться до побудови стосунків з футболістами. У «Справі Ковєля», перша для мене і клубу мета, яку переслідуємо, – Лєанід має приїхати до Львова і вибачитися перед вболівальниками та командою. Я у власному кабінеті запропонував Лєаніду укласти з «Карпатами» контракт і навіть поліпшити умови в порівнянні з тими, які він мав, адже бачив, що футболіст має потенціал. Тепер же, щоб мені не казали і хто б мене не просив, але Ковєль у «Карпатах» ніколи грати не буде.

Ясна річ, що наш клуб має отримати за цього футболіста компенсацію, але насамперед за моральні збитки, а не матеріальні. Між іншим, ситуація з Ковєльом показала, що інколи співпраця агента і футболіста може призвести до поганих наслідків. Деякі агенти думають про те, як взяти гроші, а насправді мають піклуватися (як, до речі, і кожен клуб) про те, щоб футболіст прогресував».

Але тепер вочевидь думка президента змінилась і вистачило тільки вибачення, якщо воно було. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: