Петро Ковальчук: "Івано-Франківськ повинен бути в УПЛ"

14 березня 12:38
Переглядів: 220
Петро Ковальчук

Досвідчений футболіст Петро Ковальчук розповів про свій екзотичний етап кар'єри, причини переходу в "Прикарпаття" та цілі на мабуйтнє.

-Чому саме "Прикарпаття"?
- Ну, в мене були варіанти, щоб продовжити кар'єру на Мальдівах, але позвонив Васильович (Володимир Ковалюк, - ред.) і запросив в команду. Чуть повагався, але вирішив, що пора повертатися додому. А ще мій кум, Вітя Данищук телефонував і запрошував приєднатися до команди. Отак я опинився в "Прикарпатті".

-Як проходить адаптація в колективі?
- Я в команді багатьох знаю, особливо старших хлопців. З молодими вже познайомилися. Дуже здібні та перспективні футболісти зібралися.

- В рамках підготовки "Прикарпаття" бере участь в низці турнірів і проводить велику кількість матчів. Підготовка до сезону йде по плану?
- Так, все йде добре. Багато граємо, багато тренуємось. Награємо тактичні зв'язки, притираємся один до одного. Набираємо форму, щоб нормально стартувати.

- Слідкували за виступами "Прикарпаття" на Мальдівах?
- Так, звичайно. Постійно був на контакті з кумом. Він розповідав про ситуацію. Я вважаю, що наразі команда повністю відповідає тому місцю, на якому знаходиться. Могли і за перше зачепитися, але очні зустрічі з "Агробізнесом" не склалися. Проте, команда в цьому складі може вирішувати серйозні завадання.

- І навіть у Першій лізі?
- Керівництво поставило перед нами завдання, яке ми повинні виконати - це Перша ліга. А там, думаю, ми не будемо хлопчиками для биття. З нашою перспективною молоддю і досвідченими гравцями ми можемо добитися багато. Взагалі, Івано-Франківськ повинен бути у "Прем'єр-лізі". Через кілька років. Я в цьому впевнений. І в наших місцевих хлопців є великий шанс. У нас завжди були команди сильні, коли грали місцеві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: