Петро Порошенко: "Україна зможе гідно провести Євробаскет-2017"

07 липня 19:57
Переглядів: 235
порошенко

Ситуація на Донбасі змінюється, і це дає надію на швидке досягнення миру і стабільності. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Федерації баскетболу Європи Тургаєм Демірелем, пише УНН.

Глава держави подякував за позицію федерації щодо перенесення Чемпіонату Європи з баскетболу, який мав відбутися в Україні у 2015 році, на 2017 рік.

“Дякую, що з розумінням поставилися до пропозиції України перенести проведення Євробаскету. Весь світ демонструє солідарність з Україною у цих надзвичайно важких умовах, тому що фактично зараз ми боремось за нашу незалежність”, — сказав він.

Петро Порошенко висловив переконання, що ситуація на Донбасі змінюється. Згідно останніх соціологічних досліджень, переважна більшість населення Донецької та Луганської областей підтримує ідею єдності України. “Підтримка людей в серці Донбасу дуже допомагає”, — констатував Президент.

Цей факт дає можливість сподіватися на досягнення миру і стабільності вже за кілька місяців, додав Глава держави, що дозволить не скасовувати Євробаскет, а перенести.

Президент ФІБА Європа, у свою чергу, зазначив, що його організація з розумінням поставилася до подій в Україні. За його словами, для проведення чемпіонату такого рівня важливим є “питання безпеки, стабільності і належної інфраструктури”. Президент України висловив сподівання, що в 2017 році Україна зможе забезпечити проведення чемпіонату і всі належні умови.

Він зазначив, що Україна вже має позитивний досвід проведення масштабних спортивних заходів, зокрема — Євро-2012. На думку Глави держави, цей чемпіонат продемонстрував не лише солідарність із Польщею, яка була співорганізатором, але і єдність всередині України.

“Я пам’ятаю свої відчуття, коли навіть після того, як ми програли Франції, о другій годині ночі люди з національним прапором та символікою збірної Україні на вулицях Донецька співали гімн. І всі люди це підтримували. Це продемонструвало єдність України, і я впевнений, що баскетбол може зіграти таку ж роль”, — сказав Петро Порошенко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: