Під час останнього дзвоника відзначили кращих футзалістів Франківська

27 травня 17:30
Переглядів: 275
Ураган

Сьогодні, 27 травня, школи Івано-Франківська відзначають Свято останнього дзвоника. Не стала винятком й школа №10.

Після Гімну України учні урочисто перед школою прикріпили прапори бійців зони АТО. Вчителі наголосили, що завдяки тому, що воїни захищають Україну на сході, зараз відбувається мирне свято.

Окрім батьків школярів, на свято завітали священик, учасник АТО та депутат міської ради. Вони побажали дітям корисно та цікаво провести літні канікули, а випускникам – обрати правильний шлях та бути свідомими та відповідальними громадянами світу.

Під час урочистої лінійки директор закладу відзначив успішних учнів, які продовж року здобули призові місця на різних конкурсах, олімпіадах та змаганнях.

Також нагородили команду шкільних футзалістів, які завоювали кілька призових місць та гарно зарекомендували освітній заклад, де навчаються. Юні спортсмени здобули першість міста та області на шкільному турнірі з футболу «Шкіряний м’яч», а також виграли на турнірі кубку НФК «Ураган» та здобули 80 тисяч гривень.

Директор Академії НФК «Ураган», головний тренер дитячо-юнацької секції Володимир Слободян повідомив, що за кошти, які виграли спортсмени, у спортзалі встановлять пластикові вікна.

 «Бажаю вам чергових перемог», – сказав він.

Привітав юних переможців також депутат міської ради Віктор Синишин, якого обрали на цьому окрузі.

Він повідомив, що зараз проводиться реконструкція стадіону «Рух» та вручив хлопцям подарунки – футбол гратимуть вони у новій формі.

«Цей день прокладає шлях у невідоме для випускників. Бажаю, щоб щастя та успіх супроводжували вас. Надіюся, успіхи ваші не применшаться», – звернувся він до всіх школярів.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: