Під час Євро хуліганів каратимуть на стадіоні?

20 квітня 21:40
Переглядів: 333
Default Image

Порушників правопорядку під час проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року Міністерство юстиції України пропонує судити за скороченою процедурою прямо на території стадіонів, що прийматимуть поєдинки турніру. Як повідомили у прес-службі відомства, проект відповідного закону ухвалено сьогодні на засіданні уряду.

За словами Міністра юстиції Олександра Лавриновича, проект розроблено на вимоги УЄФА для безпечного проведення фінальної частини Євро-2012. Зокрема, однією з умов, які висуває футбольний Союз до приймаючих чемпіонат країн, є необхідність запровадження спеціальних скорочених судових процедур щодо правопорушень, вчинених під час його проведення.

Для цього передбачається визначити список адміністративних порушень, вчинення яких найбільш ймовірне під час проведення масових спортивних або інших культурно-видовищних заходів, та встановити для відповідних справ скорочений їх розгляд. Зокрема, до таких порушень віднесуть дрібне хуліганство, крадіжки, паління, вживання алкогольних напоїв та ін.

Справи зазначених категорій пропонується розглядати протягом доби. Крім того, пропонується встановити скорочений термін оскарження постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.

Для забезпечення якнайшвидшого винесення рішень у цих справах планується, що їх розглядатимуть безпосередньо на території спортивної споруди у спеціально обладнаних приміщеннях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: