Під знаком реноваціі: "Ураган" представив оновлену команду

12 вересня 21:49
Переглядів: 184
ураган

У вівторок, 11 вересня, "Ураган" представив оновлену команду, яка вже найближчої суботи офіційно розпочне сезон 2018/2019. Презентації гравців, яка відбулася на Промприладі Реновація, передувала "урбан"-фотосесія футзалістів. Щодо тренерського штабу, то незмінним залишився наставник команди - Максим Павленко, а також тренер Тарас Панчук, начальник команди Сергій Кривенький і лікар масажист Богдан Шкварок. Натомість, ще одним тренером став Сергій Задорожний, який влітку очолив "дубль" - "Ураган-2 КФВ".

З чинними угодами за підсумки минулого сезону залишилися п’ятеро футзалістів: голкіпери Роман Колток і Тарас Левандівський, а також троє універсалів - Андрій Лисенко, Микола Микитюк та Андрій Цілик, які у складі студентської збірної України нещодавно вибороли "бронзові" медалі чемпіонату світу! А під час літнього міжсезоння новачками "драконів" стало дев’ять гравців: воротар Володимир Кардаш та універсали Андрій Федюк, Артем Фаренюк, Микита Сторожук, Даниїл Абакшин, Владислав Моспан, Роман Кордоба, Ярослав Лебідь, Юрій Когут.

У нас буде команда "Ураган-2 КФВ", яка виступатиму у Першій лізі, там є гравці, які під час сезону можуть долучатися до "основної" команди,і  в конкуренції відстоюватимуть своє право грати на вищому рівні. "Ураган" продовжує розвиватися, відпрацьовувати всі ланки інфраструктури, починаючи від Академії, закінчуючи професійними командами.


Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед, хочу подякувати керівництву клубу за довіру до тренерського штабу. Озвучені завдання розуміємо, тому ми і тут, щоб максимально віддаватися команді. У зв’язку зі зміною розіграшу Чемпіонату, кожна гра - тільки на перемогу, тому в такому ключі хочеться розпочати сезон. У міжсезоння ми провели ряд спарингів, де побачили свої сильні і слабкі сторони. Троє гравців з гідністю представили наш клуб у складі студентської збірної, стали "бронзовими" призерами на Чемпіонаті світу, і після їх повернення з Казахстану ми нарешті всі разом провели тренувальний процес, який пройшов якісно, тому очікуємо максимального налаштування від гравців. Всі розуміють, в якій вони команді, тому прагнемо стати конкурентоспроможним колективом, який в кожній грі відстоюватиме честь клубу, буде здобувати перемоги, виконувати поставлені завдання.

Ми відмовилися від участі в українських турнірах, тому що буде Кубок ліги, і ми встигнемо пограти з вітчизняними командами. Хотіли порівняти рівень "Урагану" на міжнародній арені, і "Futsal Masters 2018" дав нам відповіді на наші питання - ми змогли подивиться, як можемо протистояти французам, "дублю" "Барселони", побачили, над чим  треба працювати, що треба вдосконалювати. Так, у нас є сильні сторони, і їх треба тільки зміцнювати для того, щоб нав’язувати супернику свою гру. А це - агресивний футзал, це комбінаційний футзал, для того і підбирали такий склад.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: