Підгрушна вже не буде виступати за Тернопільську область?

26 липня 15:42
Переглядів: 751
підгрушна
Чемпіонка Олімпійських ігор-2014 у Сочі Олена Підгрушна зараз у пошуках області, яку буде представляти на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 

Таку інформацію "Тернополяни" отримали з власних джерел.

Зокрема, стало відомо, що Олена таки вирішила повернутися у великий спорт, але вже не у складі команди Тернопілля. Доказом повернення у біатлон є не тільки її заяви, а також і участь у перших зборах збірної України у білоруських Раубичах. Там спортсменка вже показала досить пристойні результати.

На жаль, наші джерела повідомили, що Олена Підгрушна вже не має бажання виступати за Тернопільську область. Поки не відомо, що стало причиною такого рішення. Можливо, програш її чоловіка свободівця Олексія Кайди на минулорічних виборах! Можливо, неналежна увага до її персони зі сторони місцевих чиновників та спонсорів у матеріальному аспекті життя! Та сьогодні Олена шукає найбільш вигідну пропозицію від інших регіонів нашої країни.

Також варто додати, що у пошуках щастях в інших галузях і вже згаданий Олексій Кайда. Як нам стало відомо, він слізно просить своїх політичних босів працевлаштувати його високопоставленим спортивним функціонером, аби він міг їздити у всі закордонні відрядження разом зі своєю коханою Підгрушною. Таким специфічним питанням займаються не тільки нардепи-свободівці, але і шеф "Свободи" Олег Тягнибок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: