Підкилимна боротьба. Замість львів’янки Синишин на Олімпіаду їде донеччанка Лазарева

07 липня 08:47
Переглядів: 291
synyshyn

Першу для жіночої збірної ліцензію на Ігри, у категорії до 55 кг, здобула Тетяна Лазарева: на чемпіонаті світу-2011 донеччанка взяла “бронзу”. Але половину цього сезону Лазарева пропустила - через проблеми зі здоров’ям. У цей час свою найкращу боротьбу демонструвала Наталія Синишин. Зокрема львів’янка стала чемпіонкою Європи! Хоча головний тренер збірної України Руслан Савлохов заявляв, що на Ігри поїдуть ті, хто завоював ліцензії, численні «прикидки», та відбірні старти давали велику надію Синишин. Перемога на чемпіонаті Європи й на Гран-прі Києва – серйозна заявка, на яку не можна не зважати. А після того, як на Відкритому кубку Польщі Синишин перемогла Лазареву в очній сутичці, керівництво команди привітало вихованку Віктора Глібенка та Олега Сазонова і наказало пакувати валізи до Лондона. І раптом тренерська рада віддала голоси на користь Лазаревої – 7:5.

 «Ця тренерська рада – поняття доволі невизначене. Одні тренери працюють на зборі в Заросляку, інші – ще десь. Знаю, що думку декого з них запитували під час телефонної розмови. Але я також член тренерської ради, а мене проігнорували, - каже Олег Сазонов. – Багато моїх колег підтримували Синишин. І мало хто з нас припускав, що її «прокинуть» повз Олімпіаду. Однак після того, як до Києва приїхала донецька бригада, вісім чоловік – до спорту вони мають опосередковане відношення… Батько Наталки Синишин їздив поспілкуватися на цю тему з президентом НОК Сергієм Бубкою. Той запевнив, що правда на боці його доньки. І підказав, що можна звернутися до Міжнародного суду – це стовідсотково виграшна справа. Але хто цим займатиметься?.. Їздили до столиці по справедливість також львівські спортивні чиновники. І Сергій Бубка, і Равіль Сафіуллін казали, що правда на нашому боці. Однак казали це якось скромно, безініціативно. Так, наче не хотіли чи навіть не могли щось змінити».

 Автовідповідач у телефоні Наталки знайомим, але надто стриманим голосом, відповідає: «Я не можу розмовляти. Передзвоніть пізніше»... «У неї нервове потрясіння, не хочу її турбувати, - зітхає Сазонов. – Якщо з часом Наталя прийме рішення виступати за іншу країну, я й слова не скажу, щоб стримати її».

 У найлегшій ваговій категорії по третю олімпійську нагороду поїде Ірина Мерлені, яка нині презентує Київ. У категорії до 63 кг Україну презентуватиме львів’янка Юлія Остапчук, до 72 кг – Катерина Бурмістрова зі Сум.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: