Підсумки від Олега Бойчишина

24 травня 07:13
Переглядів: 277
БОЙЧИШИН

Головний тренер «Карпат» Олег Бойчишин очолив команду минулої осені. Під керівництвом вихованця «зелено-білого» клубу, екс-гравця «левів», «Карпати» провели рівно половину всіх матчів УПЛ. Наприкінці сезону львів’яни видали яскраву переможну серію і фінішували на 8-ій позиції у турнірній таблиці. Кінець сезону – саме час, щоб підвести підсумки виступів команди. 
 
ПРО ПОЗИТИВИ
До позитиву можна віднести кінцівку сезону. Ми показували таку гру, яка подобається вболівальникам. Навіть, коли ми не вигравали, люди підходили і казали, що, незважаючи на результат, «Карпати» грають дуже добре. Це приємний момент, який варто відзначити. 

ПРО НЕГАТИВИ
Відзначу один негативний момент. Після нашого зимового тренувального збору ми програли у кількох поєдинках. Це були ті матчі, де не можна було цього робити. Однак нам вдалося швидко відреагувати, зробити правильні висновки і внести корективи в організацію гри і згодом досягти бажаного результату. 

ПРО НЕРВИ
Не думаю, що існують такі тренери, які не нервуються. Просто дехто виражає це емоціями у технічній зоні чи спілкуванні. Напевно, всі свої емоції я тримаю у собі. Мабуть, це погано. Однак повірте, я не є байдужою людиною і переймаюся всіма невдачами.

ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
«Карпати» – це мій рідний клуб. Тут я виховувався, зростав як особистість, ріс як футболіст і формувався як тренер. Тому це накладає подвійну мотивацію. Я просто не можу підвести свій рідний клуб. Перед кожним тренером постає серйозна відповідальність, однак у мене вона подвійна. 

ПРО КОЛЕКТИВ
Після останнього туру в інтерв’ю Артем Федецький відзначав силу нашого колективу. Я повністю погоджуюся з ним і підтверджую ці слова. Я цілком задоволений відношенням підопічних, як до справи, так і їхнім ставленням один до одного. Це зіграло ключову роль – гравці об’єдналися заради спільної цілі. У нас сформувався хороший колектив і я вдячний за це хлопцям. Футболісти не ховалися від відповідальності, вони першими зробили крок на зустріч виходу з поганої ситуації. 

ПРО КРАЩИЙ МАТЧ
Важко виділити один поєдинок. На мій погляд важливу роль слід відвести грі з «Вересом» у грудні минулого року. Це перший матч, де було помітно, що ми можемо чогось досягнути. Потім у нас були невдалі поєдинки, але ми знали, що потрібно виправляти. Крім того, наш підйом розпочався після протистояння в Олександрії, яке завершилося внічию 1:1. Незважаючи на те, що потім ми програли вдома команді Шарана, але заключні матчі проходили, як на одному диханні. Також варто звернути увагу на останню гру – ми поставили жирну крапку в протистоянні зі «Сталлю». Зрештою, цей матч не сильно відрізняється від інших весняних. 

ПРО ЛІДЕРІВ
В нас є капітан команди. Він капітан не лише на полі. Артем Федецький – лідер по життю. Велика роль в успіхах «Карпат» належить саме йому. Він сприятливо впливає на обстановку в команді. Це стосується відношення до молоді. Федецький вчасно їх підтримує, а деколи може сказати жорстко, коли вони цього заслуговують. Важливо те, що Артем – справедлива людина. 

ПРО ЛЕГІОНЕРІВ
Хотів би відзначити зростання Карраскаля і Ді Франко. Їх неможливо не виокремити, це гравці основного складу, які виходять в «основі» повністю заслужено. Навіть відзначив би, скоріше, прогрес Франціско. Це дійсно корисний виконавець, який відіграє провідну роль у нашій команді. Можливо, він не такий яскравий на полі, як Карраскаль, але, повірте, це дуже важливий гравець, який вносить креатив. Що стосується інших легіонерів, то ще не всі вони пройшли процес адаптації, тому висновки робити рано. 

ПРО ПРОГРЕС
Я задоволений прогресом Шведа, прогресом Мякушка, Гуцуляка, Вербного, Карраскаля, Ді Франко. Так само мене тішать Лебеденко і Ременюк. Ці хлопці зробили навіть не один крок вперед, а два чи три кроки. Прогресували також інші виконавці «Карпат». Я радий за кожного з них.

ПРО КРИТИКУ
Нормально ставлюся до критики. Просто хотів би, щоб вона була обґрунтованою. Коли люди починають критикувати, не знаючи всіх тонкощів та нюансів процесу, то важко це сприйняти. Проте кожен має право на власну думку. В голові має бути фільтр, який дає розуміння того, треба це сприймати чи ні.

ПРО СІМ’Ю 
Сім’я для мене це святе. Це перший мій мотиватор. Ти знаєш, що вони тебе ніколи не залишать навіть, якщо все погано. Дуже вдячний своїй дружині і синам, які від щирого серця переживали за «Карпати» і за гру команди. Вони зробили мене набагато сильнішим. 

ПРО ПОРАДИ
Спілкуюся з багатьма людьми, зокрема, з тренерами. Тими, які працюють і тими, які спостерігають за футболом. У розмові завжди знаходиш важливі деталі, які варто в майбутньому застосовувати у своїй роботі. Найбільше, напевно, спілкуюся з Мироном Маркевичем. Це стосується моментів гри. Для мене важлива його думка. Не скажу, що ми часто спілкуємося, але перебуваємо на зв’язку і я цікавлюся його думкою про певні ігрові моменти. 

ПРО ВБОЛІВАЛЬНИКІВ
Я знаю львівських вболівальників давно – ще коли був футболістом «Карпат». Вважав і продовжую вважати, що вони – найкращі в Україні. Вони мають право на критику і вона часто є заслуженою. Незважаючи на найгірші моменти у житті клубу та команди, я знаю, що у нас є люди, які приходять на стадіон і підтримують нас в будь-якій ситуації. Це дуже важливо. Адже в моєму розумінні вболівальник – це та людина, яка пліч-о-пліч з тобою не лише тоді, коли все гаразд, а й коли є негативні моменти.

ПРО МАЙБУТНЄ
Думаю, найближчим часом керівництво визначиться з тим, як буде далі розвиватися ситуація. Перерва не є дуже великою, тому незабаром з’явиться конкретика. Команда пішла у відпустку, однак вже скоро розпочнеться підготовка до нового сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: