Підсумки Євроігор: в скарбничці України - 46 медалей

29 червня 21:34
Переглядів: 97
Сайко

Українці здобули 46 медалей на перших Європейських іграх, які відбулися у Баку

З них 8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових нагороди. Україна посіла 8 загальнокомандне місце.

Україну на цьому престижному турнірі представляли 243 спортсмена у 19 з 20 можливих видів спорту.

Чемпіони:

Аліна Махиня (вільна боротьба)

Віктор Рубан, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький (стрільба з лука, чоловіча команда)

Олег Верняєв (спортивна гімнастика, багатоборство)

Олег Верняєв (спортивна гімнастика, опорний стрибок)

Андрій Хлопцов (плавання, 50м батерфляй)

Андрій Ягодка (фехтування, шабля)

Інна Черняк (дзюдо з вадами зору, 57 кг)

Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, Ольга Жовнір (фехтування на шаблях, командна першість)

Срібні призери:

Дімітрій Тімченко (греко-римська боротьба)

Жан Беленюк (греко-римська боротьба)

Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Микита Єрмак (спортивна гімнастика, командна першість)

Тетяна Лавренчук (вільна боротьба)

Юлія Ткач (вільна боротьба)

Анна Соловей (велоспорт-шосе)

Андрій Грівко (велоспорт-шосе)

Олена Дмитраш, Анастасія Возняк, Олександра Грідасова, Валерія Гудим, Євгенія Гомон (художня гімнастика, групові виступи)

Анна Різатдінова (художня гімнастика, вправа з булавами)

Анна Різатдінова (художня гімнастика, вправа з м'ячем)

Олена Сайко (самбо)

Олександр Помінов (дзюдо з вадами зору, +90 кг)

Кристина Мацко, Вікторія Пазюк, Ганна Зарицька, Ольга Мазніченко (баскетбол 3х3)

Геворг Манукян (бокс, 91 кг)

Бронзові призери:

Дмитро Пишков (греко-римська боротьба)

Яна Нарєжна, Єлизавета Яхно (синхронне плавання, дует)

Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Анна Єсіпова, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Ткачова, Єлизавета Яхно (синхронне плавання, командні змагання)

Валерія Апрелєва, Валерія Бережна, Вероніка Гришко, Анна Єсіпова, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Ткачова, Єлизавета Яхно (синхронне плавання, довільна програма)

Марія Повх, Анастасія Тодорова (веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка)

Георгій Іваницький, Лідія Січенікова (стрільба з лука, змішана команда)

Валерій Андрійцев (вільна боротьба)

Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова (стрільба з лука, жіноча команда)

Василь Шуптар (вільна боротьба)

Коу Лей (настільний теніс)

Діана Шелестюк (стрибки у воду, 1 м трамплін)

Діана Шелестюк, Маргарита Джусова (стрибки у воду, синхронні стрибки, 3 м трамплін)

Олена Дмитраш, Анастасія Возняк, Олександра Грідасова, Валерія Гудим, Євгенія Гомон (художня гімнастика, групові виступи)

Размік Тоноян (самбо)

Марина Колесникова (плавання, 200м, спина)

Дмитро Замотаєв (бокс, 49 кг)

Олександр Хижняк (бокс, 81 кг)

Віктор Петров (бокс, 64 кг)

Марина Колесникова (плавання, 200 м на спині)

Ярослав Самофалов (бокс, 69 кг)

Наталія Ніколайчик (дзюдо з вадами зору, 57 кг)

Андрій Хлопцов (плавання, 50 м батерфляй)

Світлана Ярьомка (дзюдо, +78 кг)

Яків Хаммо (дзюдо, +100 кг)

Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Хомула, Віталій Дудчик, Кеджау Ньябалі, Олександр Гордієнко, Вадим Синявський, Яків Хаммо (дзюдо, командна першість)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити