Пілоти шести країн світу у Червонограді змагалися за спідвейний Кубок МАСЕК

16 травня 09:18
Переглядів: 267
спідвей

У Червонограді стартував перший етап міжнародного турніру зі спідвею Кубок МАСЕК. Змагання відкрили 17 гонщиків з Польщі, Болгарії, Румунії, Чехії, Словаччини та України.

Напередодні спідвейних перегонів гаряче механікам. Саме на них лежить відповідальність за безпеку спортсмена. Та інколи у прикростях на треку винні не мотоцикли. Цього разу свої корективи внесла погода. Через дощ та мокре покриття пілоти падали ледь не у кожному заїзді. А от п`ятий номер на старті взагалі зробив сальто.

«Я стартанув і мене перевернуло моментально. В той момент я мав зловити щеплення, але мені не вдалось і я впав. Вчора падав дощ і доріжка втратила якість, стала дуже волога і, як гонщики кажуть, є як пластилін», ― зізнається український пілот Андрій Розалюк.

У раках Кубка МАСЕК кожен спортсмен повинен проїхати заїзд із кожним опонентом, що у підсумку дало 20 заїздів. Тому хто фінішував першим нараховували три очки, другому два і третьому одне очко. З перших заїздів у лідери вийшов поляк Оскар Бобер. На змаганнях в Україні він уже не вперше.

«Приїхав сюди перш за все поїздити, бо останнім часом мало змагань відбувалося в Польщі. Ну це більше так для тренінгу, пригадати контакт з мотоциклом», ― пояснює поляк.

У спину Боберу дихає Станіслав Мельничук. Минулорічний чемпіон України усю зиму зі своїм залізним конем провів на треках Аргентини тому навичок не втратив. Однак у цих змаганнях незручностей йому завдавав двигун.

«Свій двигун зробив сервіс, ніби поставили все нове, а виходить так, що не працює все у потрібному напрямку і я не можу їхати на максимум», ― розповідає Мельничук.

А гонщик із Чехії доєднався до суперників аж на дев`ятому заїзді.

«У нас виникли проблеми на кордоні. Ми були змушені стояти там 7 годин. Але оскільки я вже тут, я таки хочу поїздити», ― каже чеський пілот Йозеф Новак.

Ці змагання перш за все ідуть в особисті рейтинги спортсменів та дають можливість показати себе на зарубіжних стартах. У підсумку першого етапу максимальну кількість очок здобув Оскар Бобер. Одного очка до нього забракло Віктору Трофимову, ще на одну позначку менше у Станіслава Мельничука.

А другий етап Кубка МАСЕК стартує у польському Гожуві 2 липня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: