Після старту Карпатської хокейної ліги "Галицькі леви" займають другу сходинку

27 вересня 21:33
Переглядів: 217
леви

«Галицькі леви» U-15 із Новояворівська стартували у Карпатській молодіжній хокейній лізі. Матчі першого туру відіграли у рідних стінах.

На своїй території «юні хижаки» спершу потішили вболівальників перемогами над сербським «Партизаном», польським «Подгале» і латвійськими «Бобрами». Потім перечепилися об київську «Крижинку» і словацьку «Молодь». Президент ХК «Галицькі Леви» Микола Романюк каже: «Ну, вони ще занадто юні. Думаю, ми до кінця сезону ще спрямуємо їх в правильне русло. Ми просто не так давно вийшли лід. Трохи бракує практики».

Фінальним акордом туру стала дуель між «Галицькими Левами» та «Динамо-Березою» із Білорусі, яке виступало поза конкурсом. На початку зустрічі гості блискавично розписуються у воротах «гривастих». А потім не дають оговтатися і забивають ще двічі. Врешті господарі дають волю «кігтям» і їм вдається відквитати одну шайбу. Але на відповідь «Динамо» довго чекати не треба. 1:4 ‒ невтішний підсумок першого періоду.

Капітан «Галицьких левів» Максим Ганута зізнається: «По-перше, вийшли якось не зовсім налаштовані на боротьбу після двох програшів. По-друге, це останній поєдинок, сили вичерпалися». Гравець ХК «Динамо-Береза» Даниїл Боурош додає: «Насправді спочатку була дуже складна гра, вони нас трохи так душили. Але всередині першого періоду ми взяли ініціативу в свої руки, і гра пішла під нас. Тобто все виходило, все було добре. І закінчили на позитивній ноті».

По перерві гості вразили ворота господарів аж 5 разів. А «червоно-чорні» змогли результативно відповісти лише двічі. Відтак 3:9 ‒ «юні хижаки» поступаються у завершальному поєдинку.

Білоруський гравець Нікіта Костевич зазначив: «Хлопці дуже достойні. Мені здається, «Галицькі леви» ‒ найкраща команда, з якою ми грали на цьому турнірі. Матч був майже рівним. Просто хтось помилявся більше».

Після цього раунду «Галицькі леви» вмостилися на другій сходинці турнірної таблиці. Однак обіцяють ще набрати обертів. А керівництво ставить перед ними амбітне завдання ‒ взяти приклад від старших «хижаків», які уже двічі завойовували «золото» Карпатської молодіжної хокейної ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: