"Після відходу Станіслава Гончаренка, хлопці стали дуже активними"

26 грудня 21:01
Переглядів: 174
sych

Поєдинок між львівською "Енергією" та луганським "ЛТК" цілком підтвердив статус центрального в турі. На майданчику зійшлися команди, які претендують на золоті нагороди.

Перед цією грою "ЛТК" випереджав чинного чемпіона на два очки і в разі успіху міг відірватися на цілих п'ять пунктів. Проте у рідних стінах перемогу святкувала "Енергія" з рахунком 3:2. Вигравши цю битву, львів'яни повернулися на перший рядок у турнірній таблиці.

Після гри наставник "ЛТК" Роман Ковальчик відзначив: причина поразки — у тому, що його, гравці втратили контроль. Натомість коуч "Енергії" Микола Сич був повністю задоволений майже всіма виконавцями. Про переможну гру він розповів "Експресу".

— Чи можна стверджувати, що підсумковий рахунок на табло цілком відповідає грі?
— Ми заслуговували на цю перемогу. Початок першого тайму був за нами. Після цього віддали ініціативу суперникові. В підсумку ми виграли з рахунком 3:2. Я задоволений.

— З яким рахунком міг закінчитися матч, якби обидві команди реалізували всі гольові моменти?
— Важко полічити. Як на мене, "Енергія" мала більше нагод відзначитися. За рахунку 3:1 наші футболісти виходили утрьох на одного луганця. Сергій Якунін невдало розпорядився м'ячем і змарнував нагоду відзначитися. Якби ми забили четвертий гол, то зняли б усі питання. Та Сергій Якунін зберіг інтригу. Одразу ж спрацювало давнє футбольне правило: не забиваєш ти — забивають тобі. Луганці скоротили відставання до мінімуму. Останні вісім хвилин були дуже напружені. Суперники випустили п'ятого польового гравця. Визнаю, що все могло б закінчитися нічиєю 3:3. Добре, що ми зберегли переможний рахунок.

— Як вам гра "ЛТК?" Чи справді ця команда заслуговує на звання клубу-відкриття чемпіонату?
— Так, дуже помітна робота головного тренера. Команда збалансована, має дві рівні четвірки. Нам непросто було з ними грати.

— Чи можна сказати, що клуб "ЛТК" замінив "Єнакієвець" та "Ураган" у боротьбі за чемпіонство?
— Важко давати гучний прогноз, що за чемпіонство боротимуться "Енергія", "Локомотив" та "ЛТК". Нині ці команди у трійці найкращих. Як буде далі — час покаже. Нині можу сказати, що "ЛТК" справді наздогнав за рівнем гри "Ураган" та "Єнакієвець" і цілком може боротися за медалі.

— Чи змінилися ваші футболісти після того, як команду полишив Станіслав Гончаренко?
— Хлопці стали дуже активними. Я ними задоволений. Команда доводить, що їх зарано списувати з футзальної карти України. У нас єдина мета — відстояти чемпіонство.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: