Післяматчева прес-конференція Михайла Фоменка

23 березня 01:07
Переглядів: 786
Михайло Фоменко

Наставник збірної України Михайло Фоменко, після перемоги над збірною Польщі,поспілкувався з журналістами на післяматчевій прес-конференції.

- Як прокоментуєте гру?

- 3:1 виграла збірна України.

- Михайле Івановичу, в футболі існує тактична, фізична і психологічна підготовка. Як вам вдалося так швидко налаштувати команду психологічно?

- Це було не так важко, бо хлопці були в боргу перед вболівальниками і хотіли перед ними реабілітуватися. Команда грала з великим бажанням і отримані картки стали наслідком неспроможності контролювати емоції. Ми діяли на грані фолу.

- (Запитання польського журналіста). Зізнаюся, спізнився на матч і двох перших голів не бачив. Чи сподівалися такого агресивного початку від своєї команди ви?

- Сказати, що ми не хотіли цього, було б неправдою. Вчора ваші колеги з України задали мені запитання, яким ми номером будемо грати. Відповів, що першим, другим і третім. Суперники не повірили, що ми можемо почати проти них гру першим номером.

- Гадаєте, агресивна гра у виконанні українців стала несподіванкою для суперників?

- Це запитання до мого колеги.

- Тренер поляків казав, що перших два голи стали нокдауном, а третій - нокаутом і в перерві він не зміг налаштувати футболістів на другий тайм. Що говорили своїм підопічним ви?

- Своїм підопічним завжди кажу, що голи забиваються як на перших секундах, так і на заключних. Це треба завжди розуміти і ніколи не почивати на лаврах.

- Сьогодні Україна втратила двох основних центральних пів оборонців, котрі не зможуть зіграти проти Молдови. Чи плануєте ще якісь заміни і чи вдалося команді уникнути травм?

- Відповідаючи на друге запитання, скажу, що тьху-тьху-тьху, травмованих нема. А того, що двоє гравців пропустять наступний матч? Шкода, але це буде шанс для інших футболістів. Сподіваюся, вони цей шанс використають.

- Сьогодні був ваш перший офіційний матч на чолі збірної. Той склад, який вийшов з перших хвилин, можна назвати складом тренера Фоменка чи це був склад для нейтралізації польської команди?

- В будь-якій команді на поле виходять найсильніші в даний день гравці, в тому числі для нейтралізації суперника.

- З перших хвилин вийшов Тарас Степаненко. Ви відразу запланували, що в другому таймі у гру ввійде Тимощук?

- В Анатолія в клубі не дуже багато практики і 90 хвилин йому витримати було важко. Вийшовши на заміну, Тимощук зміг виконати ті вимоги, які ставилися перед ним і Степаненком.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: