Півзахисник ФК "Тернопіль" Віталій Богданов приступив до тренувань

04 листопада 23:00
Переглядів: 206
Віталій Богданов

Сьогодні, 4 листопада, після виснажливого матчу проти ФК «Суми», поновилися тренування у ФК «Тернопіль». Тренери поділили команду на два склади, які працювали за різними програмами.

Як розповів клубній прес-службі головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, основа, в кількості 12 чоловік, у звичному режимі почала готуватися до недільного матчу проти криворізького «Гірника». Футболістам основи тренери запропонували вправи на утримання м’яча, так званий футбольний «квадрат» та удари по воротах. Натомість на завтра в основи запланована контрольна гра з групою підготовки муніципалів – командою «Педліцей», склад якою формують учні 9-11 класів. Водночас, решта гравців, які входять до складу студентської команди ФК «Тернопіль-Педуніверситет», сьогодні цілеспрямовано готувалися до четвергового поєдинку студентської ліги проти луцької команди «Торпедо-СНУ».

Що цікаво, після значної перерви пов’язаної з травмою, приступив до тренувань Віталій Богданов. На разі, лікарі дали добро, щоб він працював за індивідуальною програмою. Півзахисник муніципалів 45 хвилин намотував круги, натомість, як кажуть тренери, завтра Віталій потроху почне працювати з м’ячем. Маємо і ще одну приємну новину. Після серйозної операції на хрестоподібних зв’язках, проходить активну реабілітацію ще один тернопільський півзахисник Василь Чорний. Сьогодні він був присутнім на тренуванні, щоправда брав у ньому участь лише, як помічник тренерів. Про відновлення тренувань Чорного наразі не йдеться. Лікарі кажуть, що для цього ще

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: