Півзахисник "Карпат" Самсон Годвін: "Не цікаво більше грати у футбол"

15 січня 20:58
Переглядів: 287
Годвін

Нігерійський півзахисник "Карпат" зіграв за львівську команду більше двохсот матчів. Наразі це абсолютний рекорд серед усіх легіонерів "зелено-білих" за всю історію.

Нещодавнє рішення Самсона Годвіна завершити кар’єру футболіста здивувало вболівальників не лише у Львові.

- Самсоне, як так сталося, що ти вирішив закінчити кар’єру футболіста?

- Це рішення було дуже складним. Я так довго грав у професійний футбол і зараз було дуже нелегко сказати собі: "Все, я закінчую". Є відчуття, що це час зупинитися. Колись футбол для мене був цікавим. Тепер ситуація змінилася. Я знаю, це погано, але зараз вже не маю тих відчуттів - коли ти виходиш на поле, граєш, ідеш у підкати. Як я був молодим, все було по-інакшому. Був зовсім інший дух. Зараз на зорі кар’єри я би міг поїхати в якусь іншу країну, щоб догравати свій футбольний вік, але все ж разом із сім’єю вирішив залишитися у Львові, у "Карпатах".

- Як Олександр  Севидов відреагував на цю новину?

- У понеділок я був на базі. Генеральний директор зібрав усіх гравців, тренерський штаб та персонал і сказав, що я закінчую кар’єру. Я і раніше вже казав про це хлопцям. Всі мені подякували за все, що зробив для цього клубу. Але це ще не кінець. Я все одно приходитиму на тренування до хлопців. (Посміхається.)

- 30 років - доволі юний вік для футболіста, щоб закінчувати кар’єру...

- 30 років? Так. Це досить юний вік… Просто я дуже рано почав грати у футбол. Фізично себе добре почуваю і можу й далі продовжувати кар’єру, але щось не так... Не цікаво більше.

- Що ж тоді для тебе зараз цікаво?

- "Карпати" дали мені шанс попрацювати у структурі клубу. Мені ще є чого повчитися. Тренером мені не бути. Принаймні зараз. Адже я дуже вибуховий, емоції часто беруть верх наді мною. А тренер мусить бути дипломатом. На мою думку, кар’єру коуча слід розпочинати з Академії, з підготовки дітей. А оскільки, мені важко себе контролювати, то у процесі навчання можу ненароком сказати "погані слова". Ну, а це ж діти...(Посміхається.)

- То чим ти займатимешся у "Карпатах"?

- Я хочу займатися менеджментом, бути агентом гравців, посередником між ними і клубом. Хочете - називайте мене скаутом. 

- Яким регіоном ти займатимешся? Де шукатимеш талантів?

- Будь-де. Головне, щоб це були талановиті і якісні гравці. Немає значення, звідки він. З Китаю - добре, з Африки - прекрасно! Я займатимуся гравцями різних національностей. Головний критерій - їхні вміння.

- Дружина погодилася із твоїм рішенням про закінчення кар’єри? 

- Я взагалі не приймаю жодних рішень без згоди дружини! Коли я переїздив у Білорусію - я з нею також радився. Потім вона мені казала: "Продовжуй далі грати у футбол". І я опинився у "Карпатах". Тепер настав час припинити, і вона зі мною погодилася.

- А коли саме ти вирішив "повісити бутси на цвях"?

- Ще в грудні. Перед Новим роком. Сказав дружині: "Все, я закінчую". А вона відповіла: "Ок!"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: