“Політехніка-Галичина” - “Азовмаш” - 92:88. Слова після матчу

18 жовтня 23:00
Переглядів: 385
Default Image

Післяматчеві коментарі
Сергій Завалін (головний тренер БК “Азовмаш”)
“Початок гри був провальним для нашої команди. Це дозволило нашим опонентам набрати дуже багато очок у першій половині гри, піти  у відрив. Саме це й вплинуло на подальший перебіг самого матчу. Тому ми втратили гру. А у другій половині нам трішки не вистачило... Це вже є для нас великою проблемою – провальний початок зустрічі. Також наприкінці четвертої чверті через перебір персональних фолів відсутність Максима Пустозвонова теж вплинула на хід подій. Богдан Байда, якого я випустив замість Пустозвонова зробив фол у захисті і досить таки невпевнено у нападі себе проявив. ”.

Роландас Ярутіс (гравець БК “Азовмаш”)
“Тренер вірно підмітив, що відпускати суперника на їхньому майданчику не можна. Передусім тому, що потім наздоганяти дуже важко. Наприкінці ми дозволили їм забивати 2+1. Тобто два з фолом. Це, як у дитячому баскетболі. Такі фоли необов’язкові, вони не повинні бути”. 

Володимир Полях (головний тренер БК “Політехніки-Галичини”)
“Насамперед дякую гравцям за те, що вони сьогодні перемогли. Я вдячний хлопцям за те, що після того, коли вони вигравали + 22, а потім, було – 3 не нашу користь, вони не зупинилися, а знайшли силу перебороти себе і перемогти. Сьогодні ми виграли щит, дуже багато атакували з проривів, дуже багато реалізували швидких контратак після підбирань. Хотілось би виріти в те, що сьогодні була якась переломна гра для нас. Хлопці один одного вітають. Вони прекрасно розуміють, в якій ми ситуації були, в якій ми ситуації знаходимося”.

Павло Ревзін (гравець БК “Політехніка-Галичина”)
“Насамперед було важко у психологічному плані після чотирьох поразок. Ця гра була необхідна нам, як повітря. Передусім тому, що така невиразна гра на старті чемпіонату, де ми поступаємось в овертаймі, де ми програємо одне-два очки, уже іноді важко виходити і налаштовуватися на гру, коли м’яч просто-напросто стрибає по руках суперника або ж коли ми не забиваємо в дуже простих ситуаціях... Цей результат, ця перемога – це переломний момент, який дасть нам сили перед двома відповідальними виїзними матчами проти “Хіміка” і проти БК “Київ”. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: