"Політехніка-Галичина" - "Черкаські Мавпи" 69:83. Багато розчарувань та мить надії...

21 жовтня 22:30
Переглядів: 343
політехніка мавпи

"Політехніка-Галичина" першу гру в сезоні програла. По ходу протистояння з "Черкаськими Мавпами" було і багато розчарувань, і миті надії.

Старт гри був досить непоганим. Але саме старт - аж ніяк не продовження. Після п`яти хвилин гри рахунок ще був 8:7 на користь господарів. А потім "Мавпи" взяли ситуацію в свої руки. Сприяли цьому і гравці "Політехніки". Не хочу нікого дуже сильно звинувачувати, але в очі кинулось, що дуже сильно марнують нагоди влучити в кільце Давидюк та Федчук (непоганий загалом розігруючий, який потім грав краще). Перша чверть завершилась з рахунком 12:23.

"Мавпи" контролювали хід гри і впевнено вели в рахунку. З другої чверті можна виділити "слеми" Доленка (лава запасних тоді аж підскочила з радощів) та Дзюби. А от наздогянати суперника в рахунку не особливо вдавалось. На перерву команди пішли за рахунку 33:44. В першій половині гри "політехи" заробили аж 18 фолів. І це, вочевидь, одна з причин невдалої гри.

Після перерви з`явилась надія, чудово заграв не лише Федчук (його трьохочкові були дуже вчасними), а й уся команда. Попри те, що гості виглядали значно організованішими, вдалось гідно протистояти їм та перед останньою десятихвилинкою відставати лише на вісім очок. За чверть ще й не таке відіграється, думалось тоді! Звісно, можна було і нав`язати справжню боротьбу. Однак настільки зле грати не можна. "Мавпи" чи то розслабились, чи то змучились, одне слово: дали добрячий шанс наздогнати їх. Шкода, що наші хлопці деколи навіть у щит не влучали. М`яч сором`язливо летів куди-небудь, лиш би не в кільце. А що ж суперник? Суперник не поспішав користатись недбалим захистом "Політехніки", а старечим темпом час від часу набирав якісь очки. Я вірив, що надія якась ще є. Та при рахунку 61:68 львівська команда змарнувала свою атаку. А потім ще одну. І ще одну. Так і поступилась. "Мавпи" не вразили - вони були просто непоганою командою, яка закономірно переграла молодих і незіграних господарів паркету. Могло бути й значно гірше, а не 69:83. Це чесно кажу, без перебільшень. Надія одна на те, що гравці якомога швидше звикнуть одне до одного та до тренера.

Найкращими в "Політехніці" були Федчук (16 очок, 2 підбори) та Дзюба (12 очок, 5 підборів). У "Мавп" - Кобець (20 очок, 1 підбір) та Чумаков (19 очок, 6 підборів).

Після гри головний тренер "Мавп" Міхельсон сказав, що його команда котролювала всю гру і вдалось навіть спробувати кількох молодих гравців.
Гравець "Політехніки" Микола Полюляк поскаржився на погану підготовку до сезону та досить сміливо запевнив, що чемпіонат у нас, виявляється, рівний, тобто будь-хто може виграти у будь-кого.

Молодий тренер нашої команди Максим Фомічов привітався українською, подякував за підтримку та продовжив відповідати на питання російською. Також поскаржився, що лише нещодавно (12 жовтня) познайомився з командою і банально не вистачало на все часу. Також додав, що не вистачило досвіду наприкінці гри, але підкреслив, що його підопічні не якісь там, цитую, "мальчики". Часту зміну по ходу гри особистої опіки на зонний захист Фомічов назвав стилем його команди.

Суперліга

21.10.2014. 18:30. Палац спорту "Галичина"

Судді: Сергій Чайковський, Сергій Ніколащенко, Олександр Біда.
Комісар: Ісхать Хошаба.

"Політехніка-Галичина" - "Черкаські Мавпи" 69:83 (12:23 21:21 19:16 17:23)

П: Полюляк (9), Федчук (16 + 6 передач), Жуковський (8 + 5 підборів + 4 втрати), Давидюк (8 + 6 підборів), Тихонов (2) - старт; Дзюба (12 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Зубрицький (7), Доленко (7 + 6 втрат), Шелуха (0), Петренко (0), М.Тютюнник (0).

ЧМ: Рандлс (10 + 4 перехоплення), Руслов (2), Кальніченко (7 + 3 перехоплення), Шаламов (0), Завадський (2) - старт; Кобець (20), Чумаков (19 + 6 підбирань + 4 втрати), Хемілтон (13 + 9 підборів), Воєвода (6), Мірошниченко (4 + 4 передачі), Балабан (0), Рудаков (0).

Двоочкові кидки: 22/38 (58%) - 19/34 (56%)

Триочкові кидки: 6/25 (24%) - 8/23 (35%)

Штрафні кидки: 7/11 (64%) - 21/28 (75%)

Підбори: 33-36; Передачі: 15-18; Втрати: 21-20

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: