«Політехніка-Галичина» - «Донецьк» - 68:78. Звіт про матч

28 січня 22:01
Переглядів: 408
Default Image

«Політехніка-Галичина» зазнала поразки від «Донецька» з рахунком 68-78 (22-23, 18-14, 17-22, 11-19).
 
«Політехніка-Галичина»: Ебернетті – 15 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Віггінс – 13 очок + 6 підбирань, Ревзін – 11 очок + 3 підбирання.
 
«Донецьк»: Флорес – 21 очко + 5 підбирань + 3 передачі, Едвардс – 18 очок + 8 підбирань, Цветковіч – 15 очок, Хукіч – 11 очок + 5 передач + 4 підбирання.
 
Обидві команди розпочали матч дуже стримано, більше турбуючись про захист власного кільця, і не робили акцент на атакуючі дії, – зауважує прес-служба БК «Політехніка-Галичина». Тому тривалі «гойдалки» абсолютно точно відображали «розвиток» цифр на табло. Жоден із суперників не зумів відірватися в рахунку більш ніж на 2 пункти, аж доки Скотт Моррісон за 1.53 до закінчення першої чверті двоочковим не вивів уперед «Політехніку-Галичину» – 21:17, що змусило Сашу Обрадовіча взяти тайм-аут. Після перерви гості швидко зуміли нівелювати перевагу суперників і скоротили різницю до одного очка – 22:21, а згодом завершити першу чверть із «+1».
 
Друга десятихвилинка стала прямим продовженням першої. Обережність – насамперед. Щоправда, це не завадило підопічним Саші Обрадовіча вийти вперед із різницею в «+4» – 25:29. Лише завдяки двоочковому від Андрюкайтіса та двом влучним штрафним Сроки господарям вдалося зрівняти рахунок. А от сольний прохід під кільце Ярослава Зубрицького завершився влучанням м’яча і виходом уперед «Політехніки-Галичини» – 34:32. Проте і це не задовольнило наставника львівської команди Андрія Подковирова, який за 4.49 до великої перерви взяв тайм-аут. Напруга зростала, що викликало велику кількість помилок у виконанні гравців обох команд і, відповідно, фолів. За 3.10 до завершення чверті Марцін Срока встановив відрив у рахунку на позначці «+4». Дещо зіпсувала плани наставника «Політехніки-Галичини» велика кількість фолів Павла Ревзіна (4), який був найрезультативнішим у складі своєї команди.
 
Після великої перерви львівська команда жвавіше взялася за справу – Скотт Моррісон відзначився середнім і вивів «Політехніку-Галичину» – «+5». Лише згодом Едвардс своїм влучним середнім скоротив відставання БК «Донецьк» до 3-х пунктів. На паркеті знову запанували «гойдалки». Аж доки Нік Вільямс не забив із далекої відстані і не встановив рахунок 51:45. Варто зазначити, що це «пробудило» гостей і, замість різниці в 6 очок, на табло світилося лише «─2». А от за 2.11 до завершення третього періоду Бранко Цвєтковіч з-під кільця зумів зрівняти рахунок – 55:55. Трохи пізніше Дмитро Глєбов зумів навіть вивести свою команду уперед – 55:57, на що Мартінас Андрюкайтіс відповів тією ж монетою – 57:57. Помилка львівських баскетболістів в атаці на останніх секундах чверті завершилася втратою м’яча, чим скористався Луїс Флорес, який забив у проході – 57:59.
 
Нервозність переважала і на старті четвертого періоду. Жоден із суперників не зміг вийти уперед на безпечну відстань. І за 7.58 до завершення десятихвилинки за рахунку 61:61 Саша Обрадовіч був змушений взяти тайм-аут, щоправда це особливо донеччанам не допомогло – Мартін Срока у проході забив два очки – 63:61. А через мить Аллан Віггінс вдало зіграв на підбиранні і збільшив розрив до 4 пунктів. Щоправда, Цветковіч «оперативно» відповів двоочковим, і знову різниця стала вимірюватися двома пунктами, а потім Хукіч взагалі зрівняв рахунок – 65:65. Після влучного середнього Луїса Флореса (65:67) з лінії штрафних Марцін Срока не зумів забити хоча б один. Становище «політехів» стало загрозливим після забитого двоочкового від Едвардса – 65:69, після чого Андрій Подковиров узяв тайм-аут. Цей короткочасний перепочинок особливої користі господарям не приніс, і «тигри» зуміли не тільки зберегти чотириочкову перевагу, а й збільшити її до 5-ти пунктів. Навіть 5-те персональне зауваження Бранка Цветковіча за 31.2 секунди до фінальної сирени уже нічим не могло допомогти «політехам». У підсумку – перемога гостей із різницею в 10 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: