"Політехніка-Галичина" – "Хімік" - 78:89. Слова після матчу

05 січня 21:51
Переглядів: 638
Default Image

Зоран Мартіч (головний тренер «Хіміка»)
У мене була віра в свою команду у цій грі. Ми провели хороший матч. Перша половина не вдалася через помилки. Ми пропустили багато кидків у першій половині матчу, у другій нам вдалося це виправити. Ми зробили мінімальну кількість помилок і ще нам вдалося нейтралізувати ключового гравця суперників Ніка Вільямса. Саме це і стало запорукою нашої перемоги у цій грі. Я вірю в те, що у «Хіміка» є ще шанси вийти потрапити у плей-офф. Звісно, що це буде важко зробити, але можливо. Я вірю в це. У «Хіміку» я лише півтора місяці. Ми програли шість матчів, однак у жодному із них не програли з різницею більше п’яти очок. І це при тому, що ми грали проти лідерів української Суперліги. Тому вважаю, що моя команда на вірному шляху і перемоги обов’язково будуть.

Тревіс Гаррісон (гравець «Хіміка)
Ця гра вдалася нашій команді. Ми добре грали і в нападі, і в захисті. Це стало запорукою успіху. В нас було, мабуть, більше бажання перемогти, аніж у наших опонентів. Ми вірили в свої сили.

Андрій Подковиров (головний тренер «Політехніки-Галичини») (на фото)
Неможливо перемагати в чемпіонаті України жодну із команд Суперліги, якщо не грати сконцентровано всі 40 хвилин. Перші три чверті матчу проти «Хіміка» ми грали непогано. Однак, в четвертому періоді відбулося повне непорозуміння. Не називатиму прізвища гравця «Політехніки-Галичини», який випадав у четвертій чверті. Цей гравець цілковито ігнорував мої вказівки. Особливо це було відчутно у командному захисті. Саме це все й привело до того, що у вирішальних та відповідальних моментах четвертої чверті ми не вистояли. Стосовно того, чи вдасться нам за ті 24 гри, які ми повинні ще зіграти пробитися до раунду плей-офф – не робитиму жодних прогнозів. Нехай такі прогнози роблять ті люди, які грають в лотерею, або ж у спортлото. Наша справа тренуватися та виходити на кожен матч з бажанням перемогти та показати гідну гру. 

Тод Ебернеті (гравець «Політехніки-Галичини»)
Перед цим матчем наш тренер казав нам, що ми повинні сконцентровано зіграти в захисті. Окремими відрізками нам така гра вдавалася, але на загал цілком виконати установку на гру нам не вдалося. Саме це й призвело до поразки. Наприкінці гри у четвертій чверті ми зробили стільки помилок, що перемогти були вже нереально.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: