"Політехніка-Галичина" - МБК "Миколаїв" 81:96

26 жовтня 21:23
Переглядів: 266
Політехніка Миколаїв

Насамперед, маю вибачитись перед нашою командою. Я занадто критично оцінив шанси на перемоги у матчах цими вихідними. Протидіючи "Ферро-ЗНТУ", львів`яни довели, що зовсім не зайві в цьогорічній Суперлізі. Попри відстуність гучних імен у складі та невдалу підготовку (якщо то можна назвати підготовкою) до сезону, "політехи" зуміли здивувати багатьох.

Початок гри з "Миколаєвом" був не надто радісним. За рахунку 5:18 стало не по собі. Але згодом хлопцям вдалось гру вирівняти. Мені дуже сподобалось, як Федчук заряджає партнерів на боротьбу. В нього дуже класні лідерські якості і, думаю, непоганий авторитет у команді. А його голос чутно значно краще, ніж головного тренера, який, до слова, керує діями підопічних дуже інтелігентно (ви згадайте лишень Желько Лукаїча! Ото був імпульсивний дядечко...).

По ходу другої чверті "Політехніка" спробувала трішки наздогнати суперника, але перед перервою віддала ініціативу "корабелам". Тож команди пішли відпочивати за неприємного для нас рахунку - 32:48.

Третю чверть господарі спромоглись виграти, але всього з різницею у три очки. Надія ще була, проте зовсім крихітна. Кілька невдалих атак "політехів" і гру було зроблено. Але грали наші баскетболісти самовіддано, бачилась в очах жага до боротьби. Тому закинути їм можна лише погану зіграність. Але чи вони у цьому винні? Звісно, що ні.

Після гри тренер гостей Агріс Гальвановскіс був дуже задоволеним. Сказав, що на початку переграли суперника, але дещо розслабились в третій чверті (хоча й тримали суперника на відстані). Також він похвалив господарів, сказавши, що у Львові є хороша молода команда, яка дала сьогодні бій.

Лідер господарів Федчук визнав провали в захисті та запевнив, що здоров`я дозволяє йому грати практично без замін.

Головний тренер "Політехніки" Фомічов наголосив, що гордий за своїх підопічних, адже вони бились і проявили характер. Він запевнив, що перемоги прийдуть і визнав, що варто працювати над підбором. Також коуч львів`ян розповів, що велика кількість передач - то його установка на гру. І, ясна річ, поскаржився на втому від минулої гри.

Статистика (сайт Суперліги):

Дмитро Глєбов став найрезультативнішим гравцем "Миколаєва", відзначившись 20 очками. 17 очок на рахунку Девіда Даунса, 14 очок і 7 підбирань – Павла Буренка. По 11 очок здобули Олексій Онуфрієв й Олександр Сізов.

Антон Давидюк приніс "Політехніці" 18 очок, а також зібрав 6 відскоків. Едуард Федчук оформив дабл-дабл (15 очок + 11 передач). 12 очок в активі Ярослава Зубрицького, 11 очок – Іллі Жуковського.

Баскетбол. Суперліга

"Політехніка-Галичина" - МБК "Миколаїв" 81:96

(13:20, 19:28, 30:27, 19:21)

Судді: Володимир Педьєв, Сергій Тисленко, Олександр Біда.   
Комісар: Ігор Калугін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: