"Політехніка-Галичина" - МБК "Миколаїв". Вірним шляхом йдете, товариші!

28 лютого 07:51
Переглядів: 279
Політехніка Миколаїв

Дуже рідко в цьому сезоні доводилось радіти на іграх "Політехніки". Але часи змінюються! Тепер наша команда не найгірша в лізі, продовжуючи стабільно покращувати гру. І це в той час, як команди-суперниці недораховуються гравців через брак фінансів.

Варто зазначити, у Львові вчинили далекоглядно, коли не підписували іноземців або дорогих українців. Як результат, не довелось плакати перед завершенням сезону, як плачуть в інших містах. "Леви" скромно наздогнали і перегнали солідніші команди, тому тепер претендують на плей-оф.

Перемогти "Миколаїв"? Та чому б і ні? Гості з Півдня давно зазнають різних втрат та проблем. Ще від тих часів, коли у всіх все було добре. А тепер - і поготів. Покинули команду тренер Агріс Гальвановскіс, покинули й ключові гравці. Декого забрав старий тренер, дехто пішов сам. Тепер у Миколаєві немає Даунса, Буренка, Єгорова, Череповського, Глєбова. Останньою втратою "темно-синіх" став капітан Сізов. Він перейшов до "світло-синього" "Дніпра".

У лютому наші гості зіграли чотири гри: перемогли "Одесу" та тричі поступились. Зараз "Миколаїв" шостий. Піднятись вище, судячи з усього, вже не вийде. А от сьомий "Ферро" дуже близько, тому перемагати просто необхідно.

"Політехам" також треба перемагати. Не лише тому, що це дасть шанси на плей-оф, а й тому, що цього сезону були двічі переможені миколаївцями і хочуть реваншу.

На завершення: за переважною більшістю показників у команді гостей є кращим Олександр Кушніров (10 очок, 8 підбирань, РЕ - 14).

І ще раз на завершення: дуже надіюсь, що "Політехніка" сьогодні виграє. Як і в наступних іграх. Звісно, потрапити у плей-оф - невелика втіха. Втім, довести, що добре сміється той, хто сміється навесні, - то таки варте того. Просто з львівського гонору.

Баскетбол. Суперліга

"Політехніка-Галичина" - МБК "Миколаїв"

28 січня. 17:00. Львів. ПС "Галичина".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: