«Політехніка-Галичина» наслідує збірну України

24 серпня 17:54
Переглядів: 265
Default Image

У Литві львівські баскетболісти перемогають тамтешніх вільних агентів.

У першому товариському матчі під час тренувальних зборів у Литві «Політехніка-Галичина» зустрілася із збірною литовських вільних агентів. Гравців, що виступають у тамтешній лізі LKL (аналог української Суперліги), а також за межами Литви і спільно підтримують форму, львів’яни перемогли – 77:60.

– Звісно, ми виходили на майданчик лише для перемоги, – розповідає головний тренер «Політехніки-Галичина» Дмитро Базелевський. – Однак висновки про якість гри робитимемо без огляду на рахунок. Для нас головним у цій зустрічі було зрозуміти, наскільки легко і ефективно нам вдасться перенести в гру те, що ми відпрацьовували на тренуваннях.

У поєдинку взяли участь усі гравці команди. На думку головного тренера, матч показав слабкі місця команди, над якими доведеться попрацювати.

– Це дуже важлива зустріч для розуміння того, в якому напрямку варто посилити роботу, – каже Базелевський. -  Позитив від першої гри, на мій погляд, – це самовіддача і прагнення хлопців бути корисними команді. Негатив – нестабільність концентрації на локальних завданнях та епізодичне бажання гравців індивідуально вирішувати завершення конкретного відрізка гри.

Нагадаємо, влітку цього року із схожою збірною вільних агентів Литви зустрілася збірна України. В тому поєдинку підопічні Майка Фрателло перемогли 92:67.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: