"Політехніка-Галичина" не заплатила обов'язковий внесок Суперлізі

23 березня 19:15
Переглядів: 258
Політехніка

23 березня в Києві відбулося засідання Президії Федерації баскетболу України, під час якого було розглянуто питання щодо організації та проведення чемпіонату України з баскетболу сезону 2014/2015 р.р.

На даний момент шість клубів Суперліги заплатили обов’язкові заявкові внески до АБКУ «Суперліга»: «Будівельник», «Дніпро», «Київ», «Миколаїв», «Хімік» і «Черкаські Мавпи». Президією ФБУ ухвалено рішення завершити чемпіонат України в Дивізіоні «Суперліга» згідно календаря. Після завершення регулярного чемпіонату з команд боржників буде знято очки, отримані в матчах після 23 березня. Однак у випадку, якщо клуби знайдуть можливість заплатити внески до початку плей-офф, їх буде допущено до плей-офф. У плей-офф також можуть узяти участь команди з першої вісімки, які не заплатили внесок, але мають змогу оплатити суддівство домашніх матчів.

У разі, якщо у плей-офф залишиться 6 команд, то команди, які посідають перше і друге місця в турнірній таблиці, пропускатимуть перший раунд плей-офф. Клуби, які не погасять борги за сезон 2014/2015, не допускатимуться до наступного чемпіонату України в Дивізіоні «Суперліга».

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков:

«Було багато різних пропозицій від клубів, однак ми вирішили діяти так, як написано в Регламенті Суперліги. Ми завершимо чемпіонат, залишається небагато матчів, тож кожна команда дограє регулярний чемпіонат. Команди, які не заплатили внески, після завершення регулярного чемпіонату буде позбавлено очок, здобутих в матчах з 24 березня. Команді, яка не з’являється на гру, буде зараховано поразку – 0:20.

На даний момент 6 команд точно гратимуть у плей-офф. Перші дві команди турнірної таблиці «Хімік» і «Будівельник» відпочиватимуть у першому раунді плей-офф. Дві команди, які вийдуть переможцями у чвертьфінальних серіях, гратимуть з «Хіміком» і «Будівельником» у півфіналах.

Утім, ми відтермінували можливість розрахуватися до початку плей-офф. Команда, яка потрапила до першої вісімки і не заплатила внесок, – не гратиме в плей-офф, команда, яка не потрапила до першої вісімки і заплатила внесок, – гратиме в плей-офф.

Звісно, всі бажають, щоб плей-офф був повним, з восьми команд, але на даний момент у плей-офф мають змогу взяти участь 6 команд». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: