"Політехніка-Галичина" поїхала підкорювати "Меморіал Казімєжа Вацлавчика"

08 вересня 20:20
Переглядів: 240
Default Image

На товариському турнірі у Тарнобжегу Дмитро Базелевський хоче перемогти. Делегація БК «Політехніка-Галичина» поїхала до Польщі у четвер, 8 вересня, о 14:00. Приблизно 6 годин в дорозі (враховуючи перетин кордону) і команда прибуде до пункту призначення – у польське місто Тарнобжег, що знаходиться у 240 кілометрах від Львова.
 
Саме там з 9-го по 11-те вересня триватиме міжнародний турнір «Меморіал ім. Казімєжа Вацлавчика». Окрім «Політехніки» у ньому гратимуть ще три команди. Господарі турніру – «Сярка», що представляє найвищий польський дивізіон – «Таурон лігу». Ще два учасника з другого за значимістю дивізіону Польщі – «Сокол» (Ланьцут) та МКС (Дуброва Горніца). Усі команди зіграють по матчу між собою, переможця визначать за більшою кількістю набраних очок.
 
- Спершу планувалося, що склад учасників буде сильнішим, - розповідає головний тренер БК «Політехніка-Галичина» Дмитро Базелевський. – Мали бути дві команди з «Таурон ліги» чи один учасник зі Словенії. Але це організаційні моменти. Один клуб не приїхав, не скасовувати ж турнір!? Тому ми без проблем погодилися поїхати.
 
- Зрозуміло, що «Сярка» – це серйозний суперник, - продовжує Базелевський. – Це дев’ята команда Польщі. Думаю, в нас з ними буде непростий матч. Звісно, що друга польська ліга – це нижчий рівень. Але все одно будемо налаштовуватися серйозно. Турнір і просто товариські матчі – це різні речі. Зараз з’являється змагальний момент. То ж дуже хочеться у змаганнях перемогти.
 
До Польщі Базелевський повіз 11-х баскетболістів:
 
Ярослав Зубрицький (форвард/центровий)
Дмитро Ходов (форвард)
Мухаммад Ель-Амін (захисник)
Джордж Одуфува (форвард)
Олександр Панченко (розігруючий)
Ненад Зівчевіч (форвард)
Микола Полюляк (захисник)
Артем Чемякін (центровий)
Максим Колядов (форвард)
Олександр Доленко (захисник)
Павло Ревзін (захисник)
 
Розігруючий Ведран Моровіч залишився в Україні. На заміській тренувальній базі БК «Політехніка-Галичина» у Дрогобичі він продовжує відновлюватися після травми.
 
- На турнірі ми вже будемо награвати бойовий офіційний варіант складу, - каже Базелевський. – Можливо, вже не так активно застосовуватиму ротацію складу, як у попередніх товариських матчах. Потрібно знайти наші оптимальні ігрові зв’язки. Але це не означає, що молоді баскетболісти не отримають ігрового часу. Вони теж матимуть нагоду проявити себе.
 
Окрім спарингів, у Польщі «Політехніка» планує провести ще два ранкових тренування – у п’ятницю та суботу (у неділю вранці львів’яни зіграють поєдинок проти МКС).
 
Нагадаємо, що на турнір до Тарнобжега львівські баскетболісти вирушають уже не вперше, більше того здобували там нагороди. У 2006-у та 2010-у роках виборювали друге місце.
 
- Якщо чесно, то минулий турнір якось особливо і не запамятав, - зізнається форвард «Політехніки-Галичина» Ярослав Зубрицький. – Просто черговий контрольний турнір. Тоді ми виходили із завданням перемогти у кожному матчі. Так буде і зараз!
 
Розклад матчів БК «Політехніка-Галичина» на турнірі «Меморіал ім. Казімєжа Вацлавчика»
 
п’ятниця, 9-го вересня: БК «Політехніка-Галичина» - «Сокол» (Ланьцут, Польща)
субота, 10-го вересня: «Сярка» (Тарнобжег, Польща) – БК «Політехніка-Галичина»
неділя, 11-го вересня: БК «Політехніка-Галичина» - МКС (Дуброва Горніца, Польща)
 
До Львова «Політехніка-Галичина» планує повернутися уже в неділю, 11-го вересня, увечері.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: