«Політехніка-Галичина» вирвала перемогу в «Азовмашу»

02 січня 21:18
Переглядів: 203
politekh-azovmash

Переломивши хід гри на останніх секундах матчу завдяки влучному кидку Даррела Мітчелла, «Політехніка-Галичина» вирвала в «Азовмашу» перемогу з рахунком 80-78.  

Гравець матчу  

За підсумками матчу захисник «Політехніки-Галичини» Даррел Мітчелл відзначився 22 очками, найважливіші з яких він здобув наприкінці гри. Двічі лідер «політехів» зрівнював рахунок (75-75, 78-78), аж поки не вивів свою команду вперед.  

Якби не поразка, на цю роль міг цілком претендувати важкий форвард «Азовмашу» Олексій Печеров. Українець не лише став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись за його підсумками 26 очками та реалізувавши при цьому 10/16 кидків із гри, а також зібравши 8 відскоків, а й організував «камбек» маріупольців у третій і четвертій чвертях, що дозволило їм відіграти 12-очкове відставання та повести + 7.  

Дабл-дабл і рекорд матчу  

Не менш важливу роль у перемозі львівської команди відіграв потужний центровий Владан Вукосавлевич. Сербський «бігмен» відзначився дванадцятим у сезоні й третім поспіль дабл-даблом (24 очка + 12 підбирань), а також здобув рекордні 33 бали рейтингу ефективності.  

Цифри  

У третьому матчі поспіль Владан Вукосавлевич здобув не менше 23 очок і 28 балів РЕ, а також зібрав не менше 11 відскоків.  

Гравці «Політехніки-Галичини» записали на свій рахунок рекордні 5 блок-шотів (3 з них – на рахунку Владана Вукосавлевича).  

Лідер «Азовмашу» Лінн Грір забив лише 1 двоочковий кидок із 11 спроб (загалом – 1/13 з гри).  

«Політехніка-Галичина» вийшла в лідери Суперліги за кількістю важких перемог – 6.  

Хід гри  

Доволі впевнено вигравши першу половину матчу (46-36) завдяки дуету Мітчелл-Вукосавлевич (25 очок на двох), «Політехніка-Галичина» провалила третю чверть. Дозволивши команді суперника, яку за собою вів Олексій Печеров (14 очок після великої перерви), спершу зрівняти рахунок, а потім і повести в ході останнього періоду, підопічні Желька Лукаїча змушені були й самі героїчно йти на штурм ворожого кільця, щоб відіграти семиочкове відставання.  

Статистика  

Найактивніше Владану Вукосавлевичу та Даррелу Мітчеллу у складі «Політехніки» допомагав Саша Васильєвич, на рахунку якого 10 очок.  

Окрім Олексія Печерова, результативну гру в складі «Донецька» продемонстрували Олександр Кольченко (12 очок + 6 підбирань), Мирослав Радуліца (10 очок + 8 підбирань) і Менні Харріс (10 очок).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: