Помер заслужений майстер спорту з кульової стрільби Борис Мельник

25 листопада 14:30
Переглядів: 395
Свічка

Перестало битися серце Мельника Бориса Петровича – заслуженого майстра спорту СРСР зі стрільби кульової. Вся спільнота стрілецького спорту й спортивна громадськість України та Львівщини висловлює глибоке співчуття рідним та близьким з приводу смерті дорогої нам людини.

З 1964 по 1986 роки, як спортсмен-військовослужбовець Б. Мельник виступав за 8 СКА Прикарпатського військового округу.

Борис Петрович був срібним призером Ігор Олімпіади у Мюнхені 1972 року та учасником Ігор Олімпіади у Монреалі 1976 року (12-е особисте місце); дворазовим чемпіоном (1970) і семиразовим срібним призером (1970, 1974) чемпіонатів світу; дев’ятиразовим чемпіоном та триразовим призером чемпіонатів Європи; п’ятиразовим рекордсменом світу та восьмиразовим рекордсменом Європи.

За його активної ініціативи, у 1980 році було відкрито відділення стрільби кульової у Львівській школі вищої спортивної майстерності. З 1986 по 1989 роки перебував на посаді начальника спортивно-стрілецького комплексу 8 СКА та за сумісництвом - старшим тренером зі стрільби кульової команди ПрикВО. Звільнився з лав Збройних сил СРСР у званні майора. У 90-х роках упродовж декількох років працював у національній збірній команді України тренером зі стрільби з гвинтівки.

Останні роки життя мешкав в Ізраїлі. Бориса Петровича глибоко поважали в спортивному співтоваристві. Пам'ять про нього завжди буде жити в серцях тих, хто знав його.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: