Понад 200 гімнасток позмагалися за нагороди на турнірі "Перлина Львова"

29 вересня 18:18
Переглядів: 378
художня гімнастика

У місті відбувся турнір із художньої гімнастики «Перлина Львова». На цих змаганнях гімнастки кидали виклик суперницям уже вшістнадцяте. Цього разу на львівських килимах приборкували предмети більше двохсот учасниць.

Спортсменка Дарина Перелом каже: «Я хвилююся, але думаю, що добре виступлю. Коли багато конкуренток, то хочеться ще краще виступати».

Для багатьох спортсменок «Перлина Львова» ‒ перші старти після літньої перерви. На змагальній арені мають дбати про найменші деталі. Від точності виконання кожного елементу до хореографії, музики, одягу, зачіски і макіяжу.

Головна суддя змагань Любов Гринюка розповідає: «Зараз дуже карають за втрату предмета. Тому гімнастки, які хочуть претендувати на п`єдестал, на призові місця, не мають права на такі помилки. Раніше були менші збавки, а зараз вони дуже великі».

Але навіть після прикрої помилки гімнастки не повинні виказувати своїх емоцій під час виступу. Учасниця «Перлини Львова» Оленка Леськів зазначає: «Коли губиш предмет, обов`язково треба не зупинятися, не засмучуватися. Тому що інакше піде все гірше і гірше. Треба зібратися все зробити».

Усього на відзнаки претендували учасниці із 5 областей. Своє слово мали змогу сказати і п`ятилітні новачки, і досвідчені майстри спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: