Понад півтисячі львів’ян долали дистанції у Шевченківському гаю на "Union Run"

24 жовтня 13:55
Переглядів: 1016
Біг

У Шевченківському гаю відбувся третій за ліком «Union Run». Бігова подія зібрала на старті понад 500 атлетів – і професійних спортсменів, і просто поціновувачів активного способу життя.

Прихильникам «королеви спорту» приготували на вибір кілька дистанцій. Від одного до десяти кілометрів. Такі забіги започаткували минулого року, аби гуртувати спортсменів і родичів клубу «Юніон» довкола спільного заняття. Однак насолодитися бігом запрошують всіх охочих.

Співорганізатор «Union Run» Ярослав Горуна розповідає: «Ми хотіли якось дітей об’єднати з батьками. А найбільш універсальний вид спорту ‒ це біг. Тому відкрили такий маленький гурток, де вчили людей правильно бігати, де вони бігали в задоволення. Побачили, наскільки це всім подобається, і вирішили організовувати такі-от заходи».

Учасниця Христина Мальцева ділиться враженнями: «Я "п’ятірку" перший раз пробігла. Тому для мене це досягнення. Самопочуття супер. Погода хороша для бігу, не спекотно, добре дихається. Але, сподіваюся, діти не замерзли, поки мене чекали. Наступного року, напевно, старший син вже побіжить 1 км».

Траса для учасників абсолютно нова і зовсім не проста. Спортсменів підстерігають численні підйоми, спуски, повороти. Із 5-кілометровим відтинком найкраще впорався Володимир Швець. Він розповів: «Я зазвичай бігаю на 5, максимум на 10 км. Менші дистанції мені важко долати. Бо в мене швидкості нема, витривалість є. Якраз 5 км –ідеально».

А найкращий час на дистанції 10 кілометрів –(33 хвилини 19 секунд) показав Андрій Лапко. Чоловік каже: «Я вийшов вперед тільки через те, що дуже багато людей було, вузький коридор, дуже багато маленьких дітей. Для того щоб не травмуватись і нікого не зачепити, довелося вийти вперед».

Хто не встиг побігати з «Юніоном» цього разу, може готувати кросівки на травень. Тоді змагатимуться на «Арені Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: