Пояснення директора "Арени Львів" щодо переносу матчу "Карпати" - "Шахтар" до Київа

27 травня 09:30
Переглядів: 161
Денис Ринський

Директор "Арени Львів" Денис Ринський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook прокоментував перенесення матчу "Шахтар" - "Карпати" зі Львова до Київа:

"Для запобігання різного роду тлумачень внесу ясність щодо перенесення матчу "Шахтар"- "Карпати" до Києва:

- Наприкінці 2014го року, розуміючи детальний календар футбольних матчів на ІІ половину сезону 2014-2015 між Ареною Львів та організаторами гастрольного туру було укладено угоду про проведення концерту гурту ТІК на 30 травня.

- Далі відбулось наступне: на прохання тренера національної збірної Михайла Фоменка для кращої підготовки команди у матчах відбору до ЄВРО 2016 Виконком ФФУ вніс зміни до календаря Прем'єр-Ліги, внаслідок чого, починаючи з 18-го туру чемпіонату усі матчі зсунулись практично на тиждень вперед.

- Такі обставини призвели до того, що на Арені Львів прийшлося розводити 4 серйозних накладки по заходах, три з яких нам вдалося владнати, а от з останньою не вийшло.

- У свою чергу, розуміючи важливість даного матчу саме на Арені Львів, ми звернулися із офіційними листами до усіх органів футбольного управління і, звісно, до "Шахтаря". Концерт очевидно перенести не представлялося можливим, оскільки квитки організатори продавали протягом півроку і готувалися на найвищому рівні.

- Результат - матч перенесено на Київ, реакції на прохання - немає.

Думаю не варто говорити про те, наскільки важливим для Арени у надскладних умовах господарювання є кожний окремий захід, тим більше, коли йдеться про останній футбольний матч сезону за участю "Карпат" та "Шахтаря".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: