Працівники «Львівгазу» посіли перше місце на всеукраїнських змаганнях з тенісу

06 червня 22:58
Переглядів: 443
Default Image

Працівники ПАТ «львівгаз» посіли перше місце з тенісу у ХVІ Всеукраїнській Спартакіаді працівників газових господарств України.

Про це 6 червня ЗІКу повідомила прес-служба ВАТ «Львівгаз».

З 30 травня до 4 червня 2011 р. у м. Алушта проходила ХVI Всеукраїнська Спартакіада працівників газових господарств України імені Івана Ярового. У спортивних змаганнях взяли участь 21 команда – представники різних облгазів України.

Такі спартакіади проводяться щороку в межах Державної програми розвитку фізичної культури та спорту (Постанова Кабінету Міністрів України від 15.11.2006 р. № 1594) та за підтримки Ради профспілки працівників газових господарств України.

Понад 500 працівників газової галузі з усіх куточків України приїхали на це свято фізичної культури і спорту щоб позмагатися із суперниками або повболівати за своїх товаришів.

Цьогоріч ПАТ «Львівгаз» представляла збірна спортивна команда у складі 19 осіб, які достойно представили Львівщину у змаганнях. Газовики Львівщини повернулися з Алушти з чотирма призовими місцями – дві золотих нагороди одна срібна та одна бронза.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: