Працю футбольного тренера з Калуша відзначено грамотою МОН України

22 листопада 17:46
Переглядів: 299
нафтохімік

В актовій залі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося свято вшанування обдарованої спортивної молоді та їхніх тренерів, кращих працівників галузі фізичної культури і спорту Прикарпаття. У церемонії нагородження кращих з кращих взяли безпосередню участь голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов, голова Комітету фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету  Євген Блаженков, інші почесні гості події.

Приємно констатувати, що серед фахівців у галузі фізичного виховання був відзначений калушанин, колишній наставник жіночої футбольної команди «Нафтохімік» Іван Олійник, який працює тренером-викладачем з футболу Івано-Франківської ДЮСШ №3 та в останні роки є незмінним старшим тренером дівочих збірних області з футболу різних вікових груп, які успішно виступають у всеукраїнських турнірах. За багаторічну сумлінну працю та значний внесок в розвиток спорту Івано-Франківської області його нагородили почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Також грамотою і грошовою премією була відзначена на святі вшанування обдарованої спортивної молоді області вихованка Івана Олійника, півоборонець команди «Нафтохімік», член жіночої збірної України U-17 Любов Мохнач.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: